Závěrečný turnaj – FAMILY CUP

Family Cup 2014 a ukončení dětské golfové sezóny

V sobotu 1. listopadu se za nádherného slunečného počasí rozloučily děti s letošní sezónou. Čekal je turnaj dvojic FAMILY CUP, kdy hrály formou texas scramble rodič a dítě popř. jiný rodinný příslušník.

Děti s HCP čekalo 9 jamek na hřišti a na start vyrazilo celkem 30 dvojic. Nejlepší brutto výsledek uhrála dvojice Kryštof Strýček a Petr Strýček s 34 ranamiV netto kategorii vyhrál Šimon Martinák se Stanislavem Martinákem a druhou pozici uhájil zbytek rodiny – Nela Martináková a Renata Martináková. Třetí místo obsadili Kryštof Kraus s Jaroslavem Tuháčkem.

Děti bez HCP hrály 10 jamek na golfové akademii a do bojů o vítěznou trofej vyrazilo 14 dvojic. V brutto kategorii vyhrála Jesica Gütter s tátou Milanem s počtem ran 28. V netto kategorii vyhrál Matěj Grim s Petrem Grimem, druhé místo uhájila Barbora Bůžková s Janem Bůžkem a třetí pozici obsadila dvojice Elisabeth Pelechová s tátou Josefem.

Speciální cena byla udělena nejlépe sladěné dvojici a tou byla Terka Koželuhová s mámou Romanou, kdy jejich outfit byl doladěn do dokonalosti.

A největší atrakcí celého turnaje bylo HOLE IN ONE, které zahrál Denis Beran na jamce č. 4.

Po vyhlášení výsledků Family Cupu bylo připraveno vyhlášení celoročních dětských soutěží.

Na úvod proběhlo vyhlašování Jamkovek, kdy děti s HCP hrály jamkovku na 18 jamek na hřišti a děti bez HCP jamkovku na dětské akademie. Obě soutěže byly silně obsazeny a boje probíhaly po celou sezónu.

3. místo – Kryštof Strýček a Lukáš Janda

Dále byly vyhlášeny celoroční výsledky série dětských turnajů „Dýšinský Pulec“, kdy výherci obdrželi překrásné ceny od našich sponzorů a výherce kategorie s HCP získal víkendový pobyt pro celou rodinu v hotelu Stein**** (www.hotelstein.cz).

3. místo – Vanesa Trejbalová

Zvláštní ocenění udělili vedoucí naší dětské akademie Petr Strýček a to za tyto výkony:

• nejvíce odehraných soutěžních kol v sezóně (40 kol) – Tereza Koželuhová a David Soukup
  • ojedinělý vynikající výkon – David Rozlivek (uhrál jeden z turnajů série ČGF Západ A v Alfrédově -2 pod PAR hřiště)

Závěrečné ocenění patřilo „Skokanovi roku“ – hráči, který od začátku letošní golfové sezóny nejvíce zlepšil HCP a tím se stal Matyáš Trůka.

Vítězům gratulujeme a budeme se těšit na viděnou při dalších společných akcích.

Výsledky Family Cupu HŘIŠTĚ k nahlédnutí ZDE.

Výsledky Family Cupu AKADEMIE k nahlédnutí ZDE.

Fotogalerie ZDE.

Videoreportáž ZDE.

Obecné informace

Také v letošním roce připravujeme rozloučení se sezónou pro naše nejmenší golfisty. V loňském roce jsme vyzkoušeli turnaj TEXAS SCRAMBLE rodič a dítě, pro letošní rok provedeme mírnou modifikaci nazveme jej FAMILY CUP. Věříme, že tímto umožníme hrát více dětem a jejich rodinným příslušníkům.

Na závěr opět proběhne vyhlašování celoročních soutěží, Skokana roku a další ojedinělých výkonů.

Termín akce: sobota 1. 11. 2014

Formát hry: TEXAS SCRAMBLE

(detailní pravidla budou vyvěšena před konáním turnaje na www.golfplzen.cz v sekci „Dětská akademie“)

• Děti bez HCP: 6 nebo 10 jamek na akademii (bude upřesněno dle počasí)
  • Děti s HCP: 9 jamek na hřišti
  • Termín: sobota 1.11. 2014
  • Start: od 13:00
  • Startovné: 350 Kč / pár

PROPOZICE ZDE

• Přihlašování: na recepci tel. 724 749 083  nebo email martina.tvaruzkova@golfplzen.cz

Pro hráče bude zajištěno po skončení turnaje občerstvení v restauraci a pro výherce zajímavé ceny.

Těšíme se na Vás všechny na této závěrečné golfové akci pořádané pro dětské členy Golf Klubu Plzeň- Dýšina a naší Dětské golfové akademie.

Texas scramble – rodiče a děti 2013

V neděli 20. října se uskutečnil první ročník turnaje dvojic rodičů s dětmi popř. rodinných příslušníků. Do turnaje se přihlásilo neskutečných 48 dvojic a účast nás všechny velice mile překvapila. Děti bez HCP startovaly na golfové akademii a hrály 10 jamek, na děti s HCP čekalo 9 jamek na mistrovském hřišti. Při startu nádherně svítilo sluníčko, avšak počasí se během odpoledne rychle měnilo.

Na akademii vyrazilo bojovat o vítězství celkem 22 dvojic a na hřiště 27 dvojic. Neboť počasí nepřálo, byli jsme nuceni kolem páté hodiny turnaj zrušit, neboť se nad Dýšinou prohnala bouřka a začalo velice hustě pršet. A tak následovala rychlá evakuace hráčů z hřiště a akademie. Po dohodě soutěžního výboru se rozhodlo, že se budou vyhlašovat výsledky na akademii po 6 jamkách a na hřišti po 5 jamkách, neboť všichni dané uhráli.