Výsledky Dýšinského Pulce 2016

Finálové kolo!
Během třetí říjnové soboty proběhlo poslední kolo série dětských turnajů s dnes už notoricky známým názvem "Dýšinský Pulec". Počasí bylo tentokrát ideální a i díky tomu bylo startovní pole nabité a zejména akademie praskala ve švech. Výsledky byly kvalitní ve všech kategoriích a to zejména díky skvělé kondici, ve které se naše hřiště v těchto podzimních dnech nachází.

Děti, které začaly letošní sezónu bez HCP, se tradičně utkaly na naší šestijamkové akademii, kterou obkoužily dvakrát dokola.
V kategorii golfových trpaslíčků do věku 6-ti let zvítězil opět Patrik Zamazal se skvělým výsledkem 53 ran. O 16 ran víc nastřílel Kuba Vávra, což mu vyneslo druhé místo a zbylou pozici na stupních vítězů obsadil se skóre 83 ran Marek Zahradník.
Byli jsme svědky velkého dramatu v prostřední kategorii, v které se utkaly děti ve věku 7-8 let. Výsledek 58 ran zapsali hned tři hráči a jedna hráčka. Z vítěztví se tedy radovali Péťa Vaňourek, Barča Bůžková, Tadeáš Novák a Tomáš Stupka. O 4 rány zpět skončil Alex Zscherp. Třetí místo obsadil s výsledkem 78 ran Štěpán Stejskal.
Mezi nejstaršími v kategorii 9-12 let zvítězil s výsledkem 46 ran Ondra Kočandrle o jedinou ránu před svým bratrem Danielem. Bronzovou příčku obsadil a o ránu "padesátku" pokořil Filip Rataj
.

Mistrovské hřiště Golf Parku Plzeň se proměnilo v arénu, ve které se utkaly naše nejmladší golfové naděje, které už mají vyšší či nižší HCP. Výsledky by byly zřejmě ještě lepší, nebýt nouzového přistání horkovzdušného balónu, jehož pilot zvolil k dosednutí fairway jamky číslo 14. Tato akce pochopitelně děti zajímala víc než kvalitní přečtení greenu aktuálně hrané jamky a tak místo soustředěné hry rychle utíkaly sledovat napínavou show.
Kategorii do 8 let ovládla Sisi Pelechová a se skóre 57 o 10 ran za sebou nechala stříbrného Jacoba Špačka
V nejpočetnější kategorii 9-12 let zvítězila v konkurenci 19 hráčů a hráček Viki Trůková a s rezervou splnila svůj cíl dostat se s HCP pod 20. Viki zahrála 42 ran a její nový HCP je 18,7!!! Při její tréninkové píli se toto číslo bude jistě rapidně snižovat. O pouhé 2 rány zpět skončil Viktor Korecký a i on díky výsledku 44 ran prolomil hranici HCP 20. Bronzovou medaili za výsledek 48 ran převzal z rukou paní ředitelky Martiny Tvarůžkové Bóďa Tonka.
Mezi nejstaršími v kategorii 13-14 let zvítězila letos skvěle hrající Aneta Soukupová. Jejích 39 ran jí výrazně přiblížilo k single HCP. Jednomístného HCP už dávno dosáhla neméně výborně hrající Nela Martináková a na tomto turnaji nejenže svůj HCP potvrdila, ale také si odnesla stříbrnou medaili. Stupně vítězů na 3. příčce doplnila Majda Fremrová.

Kdo se stal absolutním vítězem letošního Dýšinského Pulce se dozvíme už 22.10. při tradičním Family Cupu. Za celý organizační tým můžu napsat, že jsme velice povzbuzeni jak výsledky, tak zájmem dětí a už teď se těšíme na další ročník našeho Pulce.

Fotogalerie ZDE!

Celkové výsledky akademie ZDE!

Celkové výsledky hřiště ZDE!

výsledky finále akademie zde

výsledky finále hřiště zde

II. kolo:

Přinášíme reportáž a výsledky druhého kola Dýšinského Pulce. Bojovalo se v neděli 15.5. jak na hřišti, tak na akademii a počasí opět moc nepřálo. Hráčům znepříjemňovala hru vlezlá zima a hlavně velice silný vítr, proto patří velká pochvala všem, kteří se nezalekli a k turnaji nastoupili.

Na akademii se utkalo 19 hráčů a hráček tradičně ve 3 věkových kategoriích. Mezi nejmenšími zvítězil Patrik Zamazal před Kubou Vávrou. Prostřední věkovou kategorii ovládl Petr Vaňourek před Bárou Bůžkovou a Tadeášem Novákem. A konečně v kategorii nad 9 let si odnesl zlatou medaili Filip Rataj, další cenné kovy si rozdělili Jana Štěpánková a Dan Kočandrle.

Na hřišti mezi benjamínky zvítězila Elizabeth Pelechová před Julií Knoblochovou a Jacobem Špačkem. V prostřední věkové kategorii velice překvapil Viktor Korecký, který za sebou nechal mnohem zkušenější hráče a to Denise Berana a Šimona Martináka. Pořadí nejstarších ovládla Nela Martináková, o několik ran zpět zůstali Martin Šikoš a Aneta Soukupová.

Medailistům gratulujeme a děkujeme za účast všem dětem. Také se patří poděkovat realizačnímu týmu za organizaci a to konkrétně paní ředitelce Martině Tvarůžkové a trenérům Honzovi Šedivcovi, Tomáši Zrubeckému a Katce Würflové!

Průběžné výsledky HRIŠTĚ.

Průběžné výsledky AKADEMIE.

Fotogalerie ZDE.

I. kolo:

V sobotu dne 23.4. se na našem hřišti a akademii konal úvodní turnaj z 4turnajové série Dýšinského Pulce .

Děti se musely poprat nejen s nástrahami hřiště, ale později v průběhu turnaje i s chladným a deštivým počasím. Přes nepříznivou a také naplněnou předpověď počasí se z celkového počtu 42 přihlášených hráčů a hráček dostavilo 41!, což svědčí o velké oblibě těchto turnajů mezi dětmi.

Pro hráče bez hcp probíhal turnaj jako tradičně na akademii a hrál se na 12 jamek ve 3 kategoriích. Bylo dosaženo velmi dobrých výsledků a takto vypadají medailová umístění:

• 3. místo: Kočandrle Ondřej

Hráči a hráčky s hcp museli svoji jarní formu prokázat na 9 jamkách velkého hřiště a celkem se jim to vydařilo, neboť sedmi z nich se podařilo zlepšit jejich hcp. Za zmínku stojí zejména souboj dvou nejmladších účastnic Julie Knoblochové a Elisabeth Pelechové , kde o vítězce rozhodla 1rána a dále výsledky vítězů dalších dvou kategorií Jana Knoblocha a Anety Soukupové 40 resp. 41ran! Zde je pořadí medailistů.

• 3. místo: Vůch Jakub

Všem hráčkám a hráčům děkujeme za účast a předvedený výkon, rodičům za podporu a těšíme se na setkání při 2.turnaji,konaného v neděli 15.5.2016.