Výsledky Dýšinského Pulce 2015

IV. finálové kolo:

Finálový turnaj letos vyšel až na říjnový termín, ale naštěstí počasí přálo a i když nesvítilo sluníčko, všichni hráči turnaj dokončili. Bojovalo se o poslední body do celkového žebříčku, kdy na vítěze Pulce z hřiště čeká víkendový pobyt pro celou rodinu v golfovém resortu Pyšely. Pro nejlepšího hráče z akademie jsou připraveny nádherné ceny od hlavního sponzora společnosti Bonaparte.

Na start na hřiště vyrazilo celkem 28 dětí a opět je čekalo 9 jamek na rány. V nejmladší kategorii do 8 let není účast velká, ale výkony hráček (jsou to dvě dívky) jsou vynikající. První místo obhájila Viki Trůková s 53 ranami a s tímto výsledkem by se ani neztratila mezi staršími dětmi. Druhou pozici obsadila Jessica Gütter. V kategorii 9 – 12 let startovalo nejvíce hráčů – celkem jich na start vyrazilo 23. Nejlepší výkon předvedl Denis Beran se 41 ranami a také to byl nejlepší výkon celého turnaje. Stříbrnou medaili se 47 ranami získala Majda Fremrová a bronzovou příčku obsadil Matěj Grim se 48 ranami (pouze 1 rána rozdílu proti druhému místu). Nejstarší kategorii 13 – 14 let ovládla Karolína Hornová se 44 ranami, druhé místo obsadil Martin Šikoš (47 ran) a bronzovou medaili si odnesla Julie Slámová.

     

Na akademii děti hrají také ve 3 kategoriích. Mezi nejmladšími do 6 let zvítězila Elisabeth Pelechová s výkonem 41 ran, což byl i nejlepší výkon dne z akademie. Druhé místo obsadil Tadeáš Novák a třetí pozici Jakub Vávra. V kategorii 7 – 8 let byly výkony hráčů velice vyrovnané – zlatou medaili si odnesl Filip Rataj se 44 ranami, stříbrnou Daniela Soukupová (uhrála jenom o jednu ránu víc než Filip) a třetí příčku obsadil Daniel Kočandrle (51 ran). Mezi nestaršími dětmi na akademii zvítězil Daniel Kušnierik (47 ran), druhé místo uhájil Filip Zinek (byl to Filipův první turnaj a ihned medaile J) a třetí příčka patřila hned 3 hráčům s 51 ranami – Jana ŠtěpánkováOndřej Končandrle a Denis Drahokoupil. Na závěr proběhla losovací soutěž o SNAG sadu, kterou si odnesl Filip Zinek.

Vyhlašování proběhlo následně v klubovně, dětem byly předány medaile, ceny od sponzorů a pro každého hráče byl připraven diplom a golfový míček. 

Závěrem děkujeme sponzorům letošního ročníku – společnosti Bonaparte (výrobce společenských her), pojišťovně Allianz, společnosti TG a také trenérskému týmu za celou organizaci letošní série Dýšinský Pulec 2015.

Dýšinský Pulec – celkoví výherci ročníku 2015:

HŘIŠTĚ:

 1. místo – Martin Šikoš
 2. místo – Magdaléna Fremrová
 3. místo – Bohuslav Tonka

AKADEMIE:

 1. místo – Elisabeth Pelechová
 2. místo – Filip Rataj
 3. místo – Ondřej Kočandrle

Celkové výsledky AKADEMIE.

Celkové výsledky HŘIŠTĚ.

Fotogalerie ZDE.

III. kolo

V neděli 13.září se za překrásného slunného počasí uskutečnilo 3. kolo oblíbené série dětských turnajů Dýšinský Pulec.  Pro starší děti z výkonnostních skupin jsme jako předskokana tohoto turnaje ještě uspořádali vložený „Tréninkový turnaj“, kdy tyto starší děti hrály 18 jamek.  Po jejich startu se na tee č. 1 postavily děti s handicapem a bylo jich celkem 28.  Tyto golfisty čekalo 9 jamek.

V kategorii do 8 let zvítězila Viki Trůková s 53 ranami. Kategorii 8 – 12 let, která byla nejvíce obsazená s 22 hráči, zvítězil Tomáš Würfl  se 44 ranami, hráči na druhém a třetím místě uhráli stejný počet ran 47, avšak finálně 2, místo obsadila Nela Martináková a 3. Pozici Majda Fremrová.  V kategorii 13 – 14 let zvítězil Tomáš Rada, druhé místo obsadila Julie Slámová a třetí pozici Monika Ovčaří.

Na akademii se na start postavilo celkem 17 hráčů a předváděli také vynikající výkony.  V kategorii do 6 let zvítězila Elisabeth Pelechová s 39 ranami, což byl nejlepší výkon dne na akademii a předčila i starší hráče. Druhé místo obsadil Jakub Vávra. V kategorii 7 – 8 let obsadil 1. místo se 44 ranami, ihned za ním skončil Filip Rataj a třetí pozici uhájil Daniel Kočandrle. V kategorii 9 – 12 let se na nejvyšší stupeň dostal Ondřej Končandrle, a opět na druhém a třetím místě uhráli hráči stejný počet ran, avšak dle výsledků na posledních 4 jamkách uhájil 2. místo Denis Drahokoupil a třetí pozici obsadil Daniel Kušnierik.

Po dohrání děti čekalo v restauraci občerstvení a následovalo vyhlašování výsledků, kdy pro vítěze čekaly ceny od našich sponzorů – společnosti Bonaparte (výrobce dětských her) a pojišťovny  Allianz. Pro děti hrající na akademii bylo připraveno ještě losování ze score karet a vítěz si odnášel výukovou sadu SNAG.V tomto kole byl šťastným výhercem Kryštof Pavel. 

Těšíme se s Vámi všemi na 4. Závěrečné kolo, které se uskuteční 17. října.

VÝSLEDKY Z AKADEMIE PO TŘECH KOLECH ZDE!

VÝSLEDKY ZE HŘIŠTĚ POTŘECH KOLECH ZDE!

Fotogalerie ZDE.

II. kolo

V neděli 14. 6. se za překrásného letního počasí konal II. turnaj z populární série pro děti, která nese název Dýšinský Pulec. Popularitu tohoto turnaje dokazuje vždy hojná účast dětí, nejen z naší akademie. Tuto neděli bojovalo na perfektně připraveném hřišti 51 malých golfistů. Pulec se odehrává na akademii a na mistrovském hřišti, kde se jde 9 jamek.

Tak jako tradičně bylo i dnes k vidění velké soustředění dětí, úžasné rány, slzičky po ranách pokažených a řada velmi dobrých výsledků. K dětským turnajům neodmyslitelně patří rodiče v rolích nosičů holí, mnozí z nich jsou více nervózní, než samotní hráči, ale to vše dokresluje atmosféru těchto tradičních měření sil. Všichni hráči se svými doprovody po hře přesunuli do restaurace, kde na ně čekalo občerstvení a nezbytná zábava ať už na putting greenu nebo v horním patře klubovny.Výsledky dnešního turnaje na hřišti byly opravdu dobré, vůbec nejlepší číslo dnešního dne zahrál Tomáš Wűrfl, který zahrál úvodní devítku za +2, tedy za 38 ran a po právu zvítězil v kategorii 9 – 12 let. Kategorii nejstarších ovládl Martin Šikoš s výsledkem 39 ran. Mezi nejmladšími do 8 let byla nejlepší Viki Trůková, která zvládla hřiště za 54 ran. Na akademii soupeřili hráči bez handicapu, v nejmladší kategorii do 6 let zvítězila již tradičně Elizabeth Pelechová. V kategorii 7 – 8 let triumfoval Jacob Špaček, který zahrál 41 ran, a to bylo nejnižší číslo pro dnešní den na akademii. Jacob za odměnu losoval ze scorekaret cenu, kterou byla sada SNAG, tu získal Michal Drnec. Mezi nejstaršími pak zvítězil Denis Drahokoupil.

Večer se nesl ve znamení pomalu přicházející bouřky, ale to už bylo všem jedno, neboť pomalu odcházeli spokojení domů. Tato neděle byla dalším hezkým dnem, který ukázal, že na Dýšině pracujeme s mládeží velmi dobře a řadíme se mezi nejlépe fungující akademie u nás. Na Dýšinském Pulci sbíraly první turnajové zkušenosti Tereza Koželuhová nebo Nela Martináková, které v neděli pomohly vybojovat pro Dýšinu historicky první místo v průběžném pořadí I. ligy žen v Kynžvartě. Právě to by měl být smysl Pulce, umožnit dětem nakouknout do kouzla a tajů turnajů, a namotivovat je pro soutěžní golf. Další kolo Pulce proběhne dne 13.9.

Fotogalerie ZDE.

I. kolo

Poslední květnovou neděli se v golf parku Plzeň Dýšina konal první letošní Pulec. Jarní počasí všem účastníkům přálo, a tak nebyla nouze o dobrou náladu a výborné golfové výsledky. Účast dětí byla veliká a díky slunečnému počasí bylo kolem kašny před restaurací pořádně veselo. Pro nejlepší hráče byly připraveny krásné ceny, medaile a poháry.

Akademie do 6 let

 • 1. Místo: Pelechová Elizabeth (43 ran)
 • 2. Místo: Novák Tadeáš (54 ran)
 • 3. Místo: Svoboda Vojtěch (59 ran)

Akademie 7-8 let

 • 1. Místo: Rataj Filip (48 ran)
 • 2. Místo: Míka Ludvík (52 ran)
 • 3. Místo: Blažek Adam (57 ran)

Akademie 9-12 let

 • 1. Místo: Černý Samuel (44 ran)
 • 2. Místo: Bláha Radek (51 ran)
 • 3. Místo: Štrunc Jakub (54 ran)

Hřiště do 8 let

 • 1. Místo: Trůková Viktorie (57 ran)
 • 2. Místo: Gütter Jessica (70 ran)

Hřiště 9-12 let

 • 1. Místo: Tonka Bohuslav (49 ran)
 • 2. Místo: Kraus Kryštof (58 ran)
 • 3. Místo: Loukotová Kristýna (61 ran)

Hřiště 13-14 let

 • 1. Místo: Šikoš Martin (44 ran)
 • 2. Místo: Skopová Matylda (75 ran)
 • 3. Místo: Chadimová Denisa (80 ran)

Děkujeme všem za účast a budeme se na vás těšit při dalším Pulci.

Fotogalerie ZDE.

 

Kalendář událostí

«  Květen 2017  »

po út st čt so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kompletní seznam

Fotogalerie Prohlídka hřiště Live kamery

Newsletter

Chcete od nás dostávat nejnovější aktuality ze světa golfu? Zaregistrujte se k odběru newsletteru:

↑ nahoru