Výsledky a fotky Ladies´ Tuesdays 2014

Výsledky a fotografie Ladies´ Tuesdays - 5. finálové kolo

Turnaj Ladies´ Tuesdays včera úspěšně došel až do konce. Naše statečné dámy se musely vypořádat s velkou nepřízní počasí a teplotami kolem 10 °C. Zahřály se ovšem nejen hrou ale i čajem, který byl během turnaje po hřišti rozvážen.

Jako doprovodný program byla připravena módní přehlídka Anny Janské, kterou dámy při závěrečné kávě a desertu odměnily potleskem. Poté následovalo vyhlášení výsledků pátého kola, jehož hlavním partnerem bylo vonné svíčky Meadows, dále pak celoroční partner Bohemia Sekt či Family Fitness Olgy Šípkové. Kateřina Sochorová a její barokní perly dámy překvapila milým dárkem v podobě voucheru na perly pro každou účastnici této dámské toury. Pan Čepek a jeho tradiční ochutnávky vína na domečky, které nás provázely celou sezonu, každé zúčastněné dámě daroval výborného lahev vína. Pořadí pátého kola dopadlo následovně:

Kategorie 0 – 18:

1. místo               ČEPELÁKOVÁ Daniela

2. místo               KRŇANSKÁ Jana

3. místo               FEJTOVÁ Jaroslava

Kategorie 18,1 – 54:

1. místo               STAŇKOVÁ Martina

2. místo               RÖDLOVÁ Ivana

3. místo               KOMASOVÁ Jana

Následovalo závěrečné vyhlášení finálových výsledků, kde pro dámy byly připraveny nejen poháry, ale i tyto krásné ceny:

1. místo: 3 denní pobyt pro 2 osoby na 2 noci vč. snídaně, vstupu do wellness centra a 2 x greenfee/osoba  v golfovém resortu Tále

2. místo: víkendový pobyt pro 2 osoby na 2 noci vč. snídaně, vstupu do wellness centra a 2 x greenfee/osoba v Golf Resortu Kaskáda          

3. místo: víkendový pobyt pro 2 osoby na 2 noci vč. snídaně, 2 x greenfee/osoba a vstupu do wellness centra v Golf resortu Konopiště   

Královnami letošního ročníku Ladies´Tuesdays se staly:

Kategorie 0 – 18:

1. místo               KNAIZLOVÁ Daniela

2. místo               ČEPELÁKOVÁ Daniela

3. místo               KRŇANSKÁ Jana

Kategorie 18,1 – 54:

1. místo               ANDĚLOVÁ Petra

2. místo               STAŇKOVÁ Martina

3. místo               KODÝTKOVÁ Lenka

3. místo               RÖDLOVÁ Ivana

Tímto bychom se s naší oblíbenou túrou pro letošní sezonu rozloučili, děkujeme všem dámám za neustále vzrůstající účast, děkujeme všem našim členkám a členkám ostatních klubů, že si Ladies´ Tuesdays společně s námi užili! Gratulujeme výherkyním a doufáme, že se v příští sezóně opět sejdeme!

FOTOGALERIE ZDE.

FINÁLOVÉ VÝSLEDKY ZDE.


Výsledky a fotografie Ladies´ Tuesdays  - 4. kolo

12. 8. 2014 se na Dýšině konal 4. turnaj z dámské série Ladies´ Tuesdays, na který bylo přihlášeno rekordních 62 hráček! Hlavním partnerem se stal Family Fitness Olgy Šípkové! Počasí přálo a tak hráčkám nic nebránilo zdolat 18 jamek. Start byl postupný od 9:00 do 11.30 hodin. Všude byla cítit báječná atmosféra a naše dámy si svůj den náramně užily! Možná také díky oblíbené ochutnávce vín na domečku :).

                                  

Soutěžily o překrásné dárky v podobě kosmetických balíčků od Dermacolu, Lorealu, digitální fotoaparát, poukázky do centra Olgy Šípkové a mnohé další. Ke zvýšené motivaci hráček přispěla také postel od Saffron beds v hodnotě neuvěřitelných 422.000 Kč, která byla odměnou za odehrané hole-in-one na 7. jamce. Dámy se snažily, seč jim síly stačily, ale žádná si bohužel postel domů neodvezla. Tak se jí alespoň mohly pokochat v restauraci areálu Golf Parku Plzeň - Dýšina, kde byla postel celé odpoledne vystavená.

                                  

Nemalý počet zúčastněných vydržel čekat až na vyhlašování výsledků, a tak si většina následujících dam mohla za potlesku převzít své ceny.

Kategorie 1 - 18 HCP – celkem 19 zúčastněných hráček

 1. NOVÁ Martina
 2. JEDLIČKOVÁ Romana
 3. FEJTOVÁ Jaroslava

Kategorie 18,1 – 54 – celkem 39 zúčastněných hráček

 1. RAJZAKTEROVÁ Jitka
 2. HLAVÁČKOVÁ Jana
 3. ŠÍPKOVÁ Olga
Losovačku o skvělé ceny vyhrály:
 • Štěpánka Mottlová
 • Adéla Nová
 • Jaroslava Fejtová
 • Ivana Mašková

                                    

Všem dámám děkujeme za účast a vítězskám gratulujeme ke krásným cenám! Těšíme se na Vás ve finále, které se koná 23.9.2014!!!

KOMPLETNÍ FOTOGALERIE Z DÁMSKÉHO KLÁNÍ ZDE.

REPORTÁŽ TELEVIZE ZAK Z LADIES´ TUESDAYS ZDE.

VÝSLEDKY PO 4. KOLE KE STAŽENÍ ZDE.

Výsledky a fotografie Ladies´ Tuesdays  - 3.kolo

V úterý 17.6. Dýšinské hřiště zazářilo ženskými barvami, to když se na start postavily krásné golfistky v rámci 3. kola LADIES´ TUESDAYS, jehož partnery se staly společnosti ABOUT HOMENUSKIN. Počet dam atakoval 50, na start se dostavilo neuvěřitelných 47 hráček.

Ráno bylo nebe zamračené a dokonce spadlo i pár kapek. V průběhu dnes se však sluníčko přeci jen ukázalo a teploměr vyšplhal na příjemných 22 stupňů.

Všechny dámy na stupních vítězů svůj HCP zlepšovaly a domů přinesly opravdu vysoká čísla! Naše Eva Koželuhová si dokonce zahrála svoje životní kolo, šla jednu po par!


KATEGORIE 0-18

 • 1. místo: Eva Koželuhová
 • 2. místo: Jana Krňanská
 • 3. místo: Kateřina Würflová

KATEGORIE 18,1 - 54

 • 1. místo: Martina Staňková
 • 2. místo: Petra Andělová
 • 3. místo: Romana Koželuhová

Celkové výsledky po 3 kolech zde

Fotografie zde

Před vyhlášením výsledků měly dámy možnost vyslechnout si prezentaci Magdaleny Mikulandové ze společnosti Nuskin a taktéž si vyzkoušet "žehličku" na obličej a dozvědět se, jak vyzrát na vrásky neinvazivním přístupem. Na závěr se losovalo o jednu "žehličku" v hodnotě 11.000 Kč, perličky od Barok Perly a také konzultaci s výživovou poradkyní.

Výherkyním moc blahopřejeme, partnerům děkujeme za podporu a srdečně zveme na 4. kolo, které proběhne 12.8. 2014!

Výsledky a fotografie Ladies´ Tuesdays 2.kolo

Po deštivém týdnu se nám vrátilo sluníčko, a tak není divu, že se na start úterního dámského turnaje postavilo přes 40 dam! A padala opravdu krásná čísla! Zda to bylo krásné slunné počasí, spoluhráčky ve flightu či růžové víno na domečku, to musí dámy posoudit samy. Nicméně úsměvy na tvářích mluvily za to, že si to golfistky opravdu užívali. Kromě našich stálic k nám zavítaly i dámy z Mostu, Františkových Lázní či Prahy.

Vyhlašování výsledků proběhlo na letní terase a svoji chvilku slávy si užily tyto výherkyně:

Kategorie 0-18

 • 1. místo: Jana Kopúnová
 • 2. místo:  Katka Würflová
 • 3. místo: Martina Mannová

Kategorie 18,1 - 54

 • 1. místo: Petra Andělová
 • 2. místo: Barbora Hrubá
 • 3. místo: Tamara Přečková

Celkové výsledky po 2. kolech

Fotografie zde

Při závěrečné losovačce se losovalo o kosmetický balíček, luxusní sluneční retro brýle a o již tradiční barok perly. Zástupkyně perel představila další kolekci KATDOT, kterou si dámy mohly částečně namístě prohlédnout.

Výherkyním moc gratulujeme, ostatním děkujeme za účast a budeme se těšit při třetím kole - 17.6. 2014, jehož partnerem bude společnost ABOUT HOME.

Výsledky a fotografie 1. kola Ladies´ Tuesdays

V úterý 29.4. 2014 se na start Dýšinského hřiště postavilo 30 krásný dam golfistek a s úsměvem se pustily do další celoroční toury, která odstartovala první kolem pod záštitou společností Remington, Russell HobbsFamily Fitness Olgy Šípkové . Avizované slunce se nakonec neukázalo, ale ani to dámy neodradilo od dobré nálady. Možná k ní přispěla i ochutnávka vín z vinařství Petr Skoupil. Jeden flight si lahvinku vzal dokonce s sebou na druhou devítku:)

Před vyhlášením výsledků měly dámy možnost vyzkoušet služby výživové poradkyně Zdeňky Cvakové a závěrečná losovačka nabídla opět krásné říční perly od Barokperly a luxusní víkendový pobyt v hotelu Esplanade v ML vč. greenfee.

A jak dopadly výsledky?

Kategorie 0-18

 • 1. místo: Petra Andělová
 • 2. místo: Ivana Rödlová
 • 3. místo: Lenka Kodýtková

Kategorie 18,1 -  54

 • 1. místo: Hana Kratochvílová
 • 2. místo: Martina Mannová
 • 3. místo: Daniela Čepeláková

Výsledky po 1. kole zde

Fotografie z akce naleznete zde

Vítězkám velice gratulujeme a všechny dámy srdečně zveme na druhé kolo, které proběhne 20.5. opět na Dýšině!

Kalendář událostí

«  Květen 2017  »

po út st čt so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kompletní seznam

Fotogalerie Prohlídka hřiště Live kamery

Newsletter

Chcete od nás dostávat nejnovější aktuality ze světa golfu? Zaregistrujte se k odběru newsletteru:

↑ nahoru