Vítězům gratulujeme a budeme se těšit na viděnou při dalších společných akcích.

Fotogalerie ZDE.

Celkové výsledky AKADEMIE k nahlédnutí ZDE.

Celkové výsledky HŘIŠTĚ k nahlédnutí ZDE.

III. KOLO - 18.10.2014

V sobotu 18. října se za překrásného podzimního počasí konalo finálové kolo série Dětských turnajů Dýšinský Pulec 2014.

Na start se postavilo celkem 55 dětí a golfisty s handicapem čekalo 9 jamek na hřišti a děti bez handicapu absolvovaly 10 jamek na naší golfové akademii.

Na hřišti odehrálo turnaj 33 dětí ve 3 kategoriích. Tu nejstarší pro děti 13 – 14 let ovládla Tereza Koželuhová vynikajícím výkonem 37 ran (+1), druhou pozici získal David Soukup s 38 ranami a třetí místo Robin Kobza. Nejpočetněji byla obsazená kategorie 9 – 12 let, ve které startovalo 23 dětí. Vítězem této kategorie se stal Denis Beran (39 ran), druhá pozice patřila Dominiku Zemanovi (41 ran) a třetí pozici o pouhou ránu obsadila Amálie Radová. Mezi nejmladšími v kategorii do 8 let vyhrála Viktorie Trůková, o ránu horší byla Natálie Čepeláková a třetí pozici obsadila Eliška Beranová.

Na akademii vyrazilo celkem 22 dětí v doprovodu svých caddíků a čekalo je 10 jamek. Nejmladší kategorii do 6 let ovládla Elisabeth Pelechová (41 ran a druhý nejlepší výkon dne na akademii), druhou pozici obsadil Jacob Špaček a třetí místo patřilo Luisi Tomasovi Stupkovi. Kategorii 7 – 8 let ovládla Jessica Gütter, druhou pozici obsadil Matěj Grimm a třetí Denis Drahokoupil. Mezi nestaršími ve věku 9 – 12 let předvedl nejlepší výkon dne na akademii a ovládl tuto nejstarší kategorii Jakub Kneys se 40 ranami, druhé místo patřilo Adamovi Vašicovi a třetí příčku uhájil Jakub Vůch.

Výherci obdrželi krásné ceny od našich sponzorů – společenské hry od společnosti BONAPARTE, pro děti z akademie byla připravena také losovačka na závěr a golfové sady SNAG si odnesla Daniela Soukupová a Jakub Kneys. S prázdnou ale neodcházelo žádné z dětí – dostali diplom, golfový míček a nějakou tu sladkost.

Nutno říci, že počasí opravdu přálo a děti si užili finálové kolo v nádherném babím létě. Výsledky tohoto finálového kola byly také příjemným překvapením a určitě lze vidět zlepšení u většiny dětí v porovnání se začátkem golfové sezóny. Věříme, že výkony Terezy Koželuhové budou brzo následovat i další děti. Vyhlašování celoročních výsledků proběhlo v rámci turnaje FAMILY CUP, který se konal v sobotu 1. listopadu.

II. KOLO-15.6 2014

Dne 15.6. se za krásného slunného počasí uskutečnilo II. kolo populárního dětského turnaje Dýšinský pulec. Na start se tentokrát postavilo celkem 39 dětí, z nichž 15 se vydalo čelit nástrahám prvních 9 jamek velkého hřiště. Zbytek pak hrál 12 jamek na akademii. Opět byla k vidění řada skvělých ran, dětská radost a spousta emocí. Zejména se ukazuje, že být caddy na dětském turnaji je opravdu pro silné povahy, neboť často u malých golfistů dochází ke střídání již po pár odehraných jamkách. Po hře na děti opět čekalo občerstvení v klubovně a spousta zábavy, to všechno ještě před vyhlášením výsledků.

Dosažené výkony opět potvrdily velmi dobrou práci s mládeží u nás na Dýšině.