Turnaj párů - TEXAS SCRAMBLE FOR COUPLES

Výsledky a fotografie z letního kola turnaje párů

V pátek 10.8 2012 se u nás na Dýšině konalo letní pokračování  II. ročníku turnaje pro páry „Texas Scramble for Couples“.

Z jamky č. 1 startovalo ve 12:20 24 párů. Hrálo se opět formou Texas Scramble, kdy si dvojice vybrala lepší polohu míče a z té pak společně pokračovala.

Počasí našim párům opět vyšlo a při hře přišlo vhod občerstvení na jamce č. 9 v podobě tradiční škvarkovky a grilovaných třemošenských klobásek.

Celým turnajem panovala pohodová atmosféra a v tomto duchu se pak nesla i tříchodová večeře, která se podávala od 20:00. Po slavnostní večeři se pak přešlo k vyhlašování tří nejlepších párů a vložených soutěží, kterého se zhostil Ivan Hlaváček.

Nejlepším párem turnaje byli Zelenkovi (Petr a Michaela), kteří přinesli pouhých 56 ran. Z druhého místa se radovali Petr Černý a Hana Kratochvílová a na třetím místě skončili Miroslav Salzmann a Martina Tvarůžková.

Vložené soutěže:

  • Nearest na 2. ránu na 8. jamce: Petr Zelenka
  • Nearest na 11. jamce: Eva Hlaváčková

Celkové výsledky naleznete zde

Fotografie z akce jsou ke shlédnutí zde
 
Výsledky a fotografie z II. ročníku

V neděli 27.5.2012 se za krásného počasí konal na Dýšině II. ročník turnaje pro páry „Texas Scramble for Couples“, kterého se zúčastnilo 22 dvojic z Dýšinského ale i z jiných klubů. Startovalo se z první jamky v 11 hod formou hry Texas Scramble, kdy si dvojice vždy vybrala lepší polohu míče a z té společně pokračovala. Není divu, že se přinášela krásná nízká čísla, ve dvou se to zkrátka lépe táhne.

Ve flightech panovala velmi uvolněná atmosféra a dvojice přicházeli na klubovnu s úsměvem. Jistě tomu napomohlo i krásné počasí, neboť při prvním ročníku vydatně pršelo. Pro hráče byly opět připraveny netradiční vložené soutěže o dárkové poukazy na spodní prádlo Victoria Secret od partnera II. ročníku společnosti Chickie!

Od 18.00 hod čekala na zúčastněné servírované tříchodová večeře, a tak se dámy i pánové hodili do gala a společně zasedli k připravené tabuli. Výsledky turnaje se vyhlašovali před dezertem a velký potlesk a krásné ceny si odnášely první tři dvojice.

Nejlépe se zadařilo manželům Haškovým, kteří Dýšinu uhráli 4 pod par, tedy na pouhých 67 ran. Na druhém místě skončil pár Lenka Zscherpová a Lukáš Zscherp a třetí místo obsadili manželé Brašnovi.

Vložené soutěže:

  • Nearest na 2. ránu na 8. jamce: Petr Zelenka a Monika Starková
  • Nearest na 11. jamce: Přemysl Kobza a Marecela Kobzová

Celkové výsledky naleznete zde

Fotografie z akce jsou ke shlédnutí zde

Při závěrečném losování ze score karet se štěstí usmálo na manželé Bělohlávkovi.

Všem děkujeme za účast a soudě z reakcí zúčastněných se rádi pustíme do příprav dalšího turnaje pro páry!

 

II. ročník turnaje párů!


PROGRAM: 27.5.2012, neděle

  • 10:00-11:00:       registrace párů na  recepci
  • 11:00:                   1. teetime
  • 18:00:                   welcome drink, začátek servírované večeře

REGISTRACE DO TURNAJE NA RECEPCI KLUBU.

Technické propozice zde

Kalendář událostí

«  Květen 2017  »

po út st čt so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kompletní seznam

Fotogalerie Prohlídka hřiště Live kamery

Newsletter

Chcete od nás dostávat nejnovější aktuality ze světa golfu? Zaregistrujte se k odběru newsletteru:

↑ nahoru