Turnaj párů 2016

Poslední prázdninovou sobotu proběhl na Dýšině oblíbený turnaj Texas Scramble for Couples, jehož partnerem se i letos stala společnost Bohemia Sekt, voňavé bublinky tak golfové páry provázely téměř celý den.

Ustát vysoké letní teploty však nebylo vůbec jednoduché, teploměr šplhal k tropickým 35 stupňům. Při tomto turnaji však nejde jen o to, uhrát dobrý výsledek, ale především si užít pohodovou atmosféru, kterou je tato akce proslulá. A že je o turnaj zájem, svědčí každoroční přírůstek. Letos jsme na slavnostní servírovanou večeři museli postavit dva dlouhé stoly pro 72 osob!

Sportovní oblečení vystřídaly večerní smart casual outfity a vyhlašování se po předkrmu a hlavním jídle ujal s noblesou a vtipem Ivan Hlaváček.

A jak si páry vedly? Soudě dle výsledných čísel, bylo to letos opravdu těsné! O pořadí „na bedně“ rozhodovaly pouhé desetinky.

  • 1. místo: Simona a Ivoš Vaicenbacherovi
  • 2. místo: Daniela a Zdeněk Knaizlovi
  • 3. místo:  Martina a Václav Apolínovi

Nejlepší brutto výsledek uhráli čerství novomanželé Petra a Václav Čepelákovi, společnými silami ušli hřiště 5 ran pod par! Většině toto parné počasí úplně nevyhovovalo, ale Petra nám na domečku prozradila, že tropické teploty jsou pro ni ideální. Na výsledcích to rozhodně bylo znát!

Tradiční vložené soutěže ovládli na 8. jamce manželé Klausovi (nearest na druhou ránu) a na ostrovní jedenácte se nejlépe zadařilo Báře a Petrovi Hrubých.

S prázdnou neodešla nejlepší žena (netto), ani dáma, které se při turnaji příliš nedařilo – o obě ceny se postaral Ivan Hlaváček.

Společné večerní posezení se příjemně protáhlo, někteří na baru vydrželi až do 3. hodiny ranní.

Milým závěrečným překvapením pro každou dvojici byl dárek v podobě skvělého domácího medu z produkce rodin Bečaverů a Hlaváčků.

Věříme, že si všichni VI. ročník jaksepatří užili a těšíme se na příští rok!

Fotogalerie ZDE.

Kalendář událostí

«  Květen 2017  »

po út st čt so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kompletní seznam

Fotogalerie Prohlídka hřiště Live kamery

Newsletter

Chcete od nás dostávat nejnovější aktuality ze světa golfu? Zaregistrujte se k odběru newsletteru:

↑ nahoru