SGM - Members only

Tento prestižní turnaj ukončil golfový svátek na Dýšině.

Již druhým rokem náš resort hostil turnaj ze série Ladies European Tour - SBERBANK GOLF MASTERS. Druhý den po nedělním finále SGM se konal turnaj pro partnery a v úterý se konal již2. ročník turnaje pro naše členy - MEMBERS ONLY

O turnaj byl obrovský zájem, jelikož jeho kapacita byla naplněná za necelých deset minut od otevření registrace na čgf. Hráči si zahráli z LET odpališť a také se stejným navrtáním jamek po finálovém kole SGM.

Pro vítěze byly připraveny nádherné poháry a lahve Möetu!

Svůj životní výkon podal Marek Bartoš, který pokořil par hřiště a zahrál  70 ran, resp. -1 a stal se tak jistým ABSOLUTNÍM VÍTĚZEM! Moc gratulujeme!

Tímto výsledkem samozřejmě zvítězil také v kategorii HCP 0 - 10. Vítězem kategorie 10,1 - 20 se stal Luděk Šantora a vítězem kategorie 20,1 - 54 pan Pavel Šindelář.

Všem hráčům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme k nádherným výsledkům!

Těšíme se na vás všechny v sezóně 2015 při 3. ročníku MEMBERS ONLY!