Reprezentace klubu - TCM

V roce 2014 Golf Klub Plzeň – Dýšina přihlásil v letošním roce 4 družstva dětí a mládeže do celorepublikové soutěže družstev.

O úspěch budeme bojovat v těchto kategoriích:

  • Mistrovství ČR smíšených družstev žáků do 14 let – Memoriál Hanuše Goldschneidera
  • Mistrovství smíšených družstev mládeže do 16 let – Pohár klubů
  • Mistrovství družstev chlapců a dívek do 18 let

Seznam širší nominace dětí pro letošní ročník naleznete zde

Výsledky 2014

Družstvo žáků do 14 let

Dne 1.7.2014 se družstvo žáků do 14 let zúčastnilo kvalifikace družstev v Sokolově. Družstvo nastoupilo ve složení Petr Hrubý, Lukáš Janda, Denis Beran, Kryštof Strýček, náhradníci: Dan Hlaváček, a David Špaček. Soutěže se zúčastnilo 18 týmů ze západních, jižní Čech a Prahy. Na velmi náročném hřišti a silné konkurenci se náš velmi mladý tým umístil na 9. místě, když soutěž ovládla velmi silná pražská mužstva. Věřím, že do dalšího ročníku naši hráči načerpají ještě více zkušeností a my tak zaútočíme na vyšší příčky. Kapitán Jiří Janda

Smíšené družstvo mládeže do 16 let

Ve středu 9. července se na Darovanském Dvoře odehrál další turnaj určený mladým nadějným golfistům a to Kvalifikace MČR smíšených družstev mládeže do 16 let - západ. Náš klub reprezentovali: Petr Hrubý, Jan Kout, Lukáš Janda, David Rozlivek, Tereza Koželuhová a David Soukup. Hráči i přes své mládí statečně bojovali, a pokud by se hrálo dle loňských kritérií, celkový výsledek týmu by stačil k postupu do republikového finále. Bohužel letos došlo ke sloučení regionů západ A a západ B a v konkurenci nabitých pražských klubů jsme zatím neuspěli a obsadili 9. místo z 18 týmů. Na páté místo nám scházelo pouhých 5 ran, na postupové čtvrté místo už poměrně značných 24 ran. Z individuálních výkonů bych vyzdvihl výkon Petra Hrubého, který jako jediný stlačil svůj výsledek pod 80 a výkonem 78 ran potvrdil výbornou letošní formu. Jak už jsem podotkl, náš tým je složen z mladých hráčů a pevně věřím, že i díky zkušenostem z tohoto turnaje budeme za pár let schopni konkurovat i těm nejlepším klubům. Chtěl bych poděkovat hráčům jak za předvedené výkony, tak (až na jednu výjimku) za týmového ducha a vzájemnou podporu. Kapitán Martin Vancl

Družstvo dívek do 18ti let

V úterý 1.7. proběhla kvalifikace družstev dívek do 18-ti let v Mladé Boleslavi. Naše děvčata, ve složení Katka Würflová, Tereza Koželuhová, Aneta Málková a benjamínek Nela Martináková, obsadila v konkurenci (13) týmů solidní 8.místo. Na postup to bohužel nestačilo, přesto mohla být děvčata velmi spokojena. Skvělý výkon zaznamenala Katka, která obešla hřiště v paru a svůj nejlepší osobní výkon také předvedla Nelča Martináková, která se v konkurenci o několik let starších děvčat vůbec neztratila. Všem reprezentantkám děkuji za skvělý přístup a držím palce do dalších turnajů! Nehrající kapitánka, Eva Koželuhová

Družstvo chlapců do 18ti let

Mistrovství ČR družstev chlapců do 18ti let se konalo v Beřovicích. Po změně hracího systému konkurence značně zhoustla. Cílem bylo neudělat ostudu, jelikož tým byl velmi mladý a nezkušený. Tým vyrazil do boje ve složení: Lukáš Adam, Robin Kobza, David Rozlivek, David Soukup, Robert Houdek a Jan Kout. Hlavní oporou byl Robert Houdek, který zahrál 76 ran. Zbytek týmu podal bohužel průměrný až podprůměrný výkon a celkově tým skončil na 9. místě z 15ti týmů. Doufejme, že naši chlapci do dalšího ročníku golfově vyrostou a výsledky budou o něco lepší. Kapitán Petr Strýček jr.

Sezóna 2013

V roce 2013 Golf Klub Plzeň – Dýšina přihlásil v letošním roce 4 družstva dětí a mládeže do celorepublikové soutěže družstev.

O úspěch budeme bojovat v těchto kategoriích:

  • Mistrovství ČR smíšených družstev žáků do 14 let – Memoriál Hanuše Goldschneidera
  • Mistrovství smíšených družstev mládeže do 16 let – Pohár klubů
  • Mistrovství družstev chlapců a dívek do 18 let
VÝSLEDKY
2.7. 2013 – Darovanský Dvůr, kapitáni: Jan Mergl, Jiří Janda a Petr Strýček

Smíšené družstvo do 14 let

Za družstvo do 14 let nastoupila čtveřice Lukáš Janda (90), Lukáš Adam (93), Petr Hrubý (84) a Robin Kobza (94). Výsledky, kterých naši hráči dosáhli, stačily pouze na 3. místo se ztrátou 8 ran na postup.

Družstvo do 18 let - dívky

Náš tým začal velice dobře a Kateřina Würflová přinesla skvělých 76. Celkové výsledky však (Terka Koželuhová - 89, Míša Vostřáková 91, Anetka Málková -88) stačily bohužel jen na umístění na 3. místě a ztrátu 8 ran na postup.

Družstvo do 18 let - chlapci

Naše mladé družstvo, doslova poslepováno, příjemně překvapilo a chlapci se tak mohou těšit na finále na Kaskádě, které se uskuteční v srpnu. Za postupové družstvo hráli: Robert Houdek (73), Štěpán Bartoš (76), Jakub Hnát (85), David Hašek (99), Jan Kout (85) a David Soukup (91).

10.7.2013 – Alfrédov, kapitán: Martin Vancl

Smíšené družstvo mládeže do 16 let

Náš klub reprezentovali: Michal Šikoš, Tereza Koželuhová, Aneta Málková, Michaela Vostřáková, Lukáš Janda a Jakub Hnát. I přes skvělý výsledek Terezy Koželuhové (4. nejlepší individuální výsledek - 79) jsme bohužel o fous nepostoupili.

Všechny tyto zkušenosti jsou pro naše mladé golfisty velmi cenné. Mnohokrát se mohli přesvědčit, že v golfu jde skutečně o každou ránu a v soutěžích družstev to platí dvojnásob.

Děkujeme za dobrou reprezentaci a držíme palce do dalších turnajů!

 

 

Kvalifikační turnaj se uskuteční v Alfrédově v termínu 10.7.2013 pro smíšená družstva do 16 let.

Kvalifikační turnaj pro smíšené družstvo do 14  let a družstva chlapců a dívek do 18 let se bude hrát na Darové  v termínu 2. 7. 2013.

Trenéři nominovali pro jednotlivá družstva naše hráče a jejich seznam naleznete zde.

Finální nominace pro jednotlivá družstva bude provedena trenéry v týdnu před konáním kvalifikačního turnaje.

Cvičné kolo před turnajem:

S každým družstvem absolvuje trenér cvičné kolo na daném hřišti před konáním daného turnaje družstev mládeže. Termíny budou vždy upřesněny trenéry.  Hráčům bude hrazeno fee za cvičné kolo.

Na cvičná kola bude zajištěna doprava klubovým Tranzitem na náklady klubu.

A dále připravujeme pro děti také cvičná kola, aby měli možnost si otestovat daná hřiště před hrou.

Budeme jim všem držet palce!!!

 
 
 
 
 
 
 

Kalendář událostí

«  Květen 2017  »

po út st čt so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kompletní seznam

Fotogalerie Prohlídka hřiště Live kamery

Newsletter

Chcete od nás dostávat nejnovější aktuality ze světa golfu? Zaregistrujte se k odběru newsletteru:

↑ nahoru