Podporujeme

DÝŠINA POMÁHÁ A VY S NÍ!

Dýšinské hřiště se v minulosti již mnohokrát zapojilo do charitativní činnosti. V loni jsme začali s projektem, kdy se z každého prodaného greenfee na 18. jamek odvede 100 Kč na smysluplnou věc a to po celou golfovou sezónu. Ani rok 2015 nebyl výjimkou!

A jaké projekty se podporují?

CENTRUM HÁJEK

  • Podpora handicapovaných dětí
  • Podpora speciálního zařízení s odborným personálem využívající léčebné metody a postupy sloužící k intenzivní léčebné rehabilitaci postižených dětí

NADACE ČESKÉ BIJÁKY

    • Digitální restaurování českých filmů

Nadace české bijáky vznikla za účelem podpory české kinematografie formou postupné digitální res
taurace kvalitních českých filmů. Do dnešních dnů se Nadaci podařilo zajistit digitální restauraci filmu Hoří, má panenko, Všichni dobří rodáciOstře sledované vlaky. Činnost nadace můžete podpoř it zasláním částky na transparentní účet u vybraného filmu nebo zasláním dárcovské sms ve tvaru DMS BIJAKY na číslo 87 777. Cena jedné DMS je 30,-Kč.
 

OBEC DÝŠINA - kostel Nejsvětější trojice sv. Šimona a Judy

  • oprava a rekonstrukce stávající kamenné podlahy v kostele

Jak je vidět, každá z těchto oblastí je jiná a přesto velmi důležitá. Měsíčně se vybraná částka odvede na transparentní účty a peníze pomohou tam, kde je potřeba.

Přijedete-li si tedy zahrát na Dýšinu, můžete odjet nejen se skvělým golfovým zážitkem, ale také s dobrým pocitem, že jste pomohli!

Děkujeme!

VYBRANÉ ČÁSTKY
2015

Za období 4-10/2015 byla odvedena stokoruna z 295 prodaných greenfee na transparentní účty vybraných projektů.

2014

Za období 4/2014 – 6/2014 se nám povedlo vybrat stokorunu ze 136 prodaných fee a částku jsme převedli na transparentní účty.

Za období 7/2014 - 9/2014 byla vybrána stokoruna ze 173 prodaných fee a slíbená částka převedena na transparentní účty.

Za období 10/2014 - 11/2014 byla vybrána stokoruna z 44 prodaných fee a slíbená částka převedena na transparentní účty.

Poděkování - Markéta Jungová (manažerka projektu Centrum Hájek)

Velmi si vážíme nabídnuté pomyslné golfové ruky od společnosti Plzeňský Golf Park, a.s.. Jsme potěšeni, že byl náš projekt vybrán v rámci programu dlouhodobé podpory.

Dýšinská golfová společnost se tak stala v letošním roce partnerem denního stacionáře a rehabilitačního centra TheraSuit pro handicapované děti CENTRUM HÁJEK a pomáhá už nyní spolu s námi rodinám s dětmi, které mají mentální, tělesné či kombinované postižení - většinou bohužel nejtěžšího čtvrtého stupně. 

V našem zařízení propojujeme sociální a rehabilitační péči, neboť jen kombinace obou může „našim“ dětem pomoci. I díky finanční podpoře z dýšinských jamek se budeme posouvat dále v rozvoji nabízených možností pro naše klienty. První částka ve výši 3. 400,- Kč přispěla na nákup polohovacího zařízení Kimba, druhou si dovolíme „přihodit“ do naší velké jamky, kterou je svozové auto - to je důležitou a nezbytnou součástí naší sociální služby. Děti si ráno vyzvedneme u rodičů a po celodenním pobytu je přivezeme odpoledne zpět domů. Rodiče se tak mohou zapojit do běžného života stejně tak jako rodiče zdravých dětí. „

Poděkování - Aneta Marková za Nadaci České Bijáky

,,Velmi si vážíme podpory, kterou nám formou sponzoringu projevuje Plzeňský Golf Park. Je radost vědět, že naší myšlenku podporovat kvalitní digitální restauraci českých filmů sdílí tak silná a významná organizace, jakou je právě Plzeňský Golf Park. Děkujeme."

100.000 KČ PRO ZŠ DÝŠINA

Výtěžek 100.000 Kč z výročního turnaje se akcionáři rozhodli darovat obci Dýšina v rámci podpory golfu ve školách. V plánu je zakoupení sady SNAG GOLF, dále výběr sportovně talentovaných dětí a jejich podpora v rámci TCM a také organizace turnajů ve SNAG GOLFu.. 

40.000 KČ PRO AUTISTICKÉHO CHLAPCE

Golf Park Plzeň Dýšina také podpořil částkou 40.000 Kč autistického chlapce z Dýšiny, kterému tak i s doprovodem umožnil rekreační pobyt v Řecku pro načerpání nových sil.

 


Kalendář událostí

«  Květen 2017  »

po út st čt so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kompletní seznam

Fotogalerie Prohlídka hřiště Live kamery

Newsletter

Chcete od nás dostávat nejnovější aktuality ze světa golfu? Zaregistrujte se k odběru newsletteru:

↑ nahoru