NGTM s trenérem

NÁRODNÍ GOLFOVÁ TOUR MLÁDEŽE S DOPROVODEM TRENÉRA

Pro letošek bude zajišťovat dopravu klubovým Tranzitem na vybraná kola NGTM.

Na vybraná kola pojede klubový Tranzit s trenérem a poveze 7 dětí. Pokud se kapacita naplní, přednost mají děti s lepším HCP.

Pro děti bude rezervováno ubytování a dále cvičná runda den předem (každý trenér rezervuje ubytování a cvičnou rundu pro své kolo).

Není hrazeno klubem:

• Ubytování (bude oznámeno v nejbližších dnech, trenéři již nyní řeší rezervace ubytování a teetim pro cvičné rundy)
  • Startovní
  • Jídlo
Přihlašování:

na recepci

Pokud se Vaše dítě nevejde do kapacity Tranzitu a budete jej na místo dopravovat sami, lze využít služeb trenéra pro rozcvičení dítěte a jeho trenérskou pomoc.

MASTERS NÁRODNÍ TŮRY MLÁDEŽE

Jako vyvrcholení dlouhé sezóny pro nejlepší hráče do 16let se uskutečnilo ve dnech 26. - 27.9. Masters Národní tůry mládeže, kde oprávnění ke startu mělo pouze prvních 10 hráčů v každé kategorii podle získaných bodů z předchozích 4turnajů a celkem 24 dalších vybraných hráčů podle hendikepu.Turnaj se uskutečnil na hřišti brněnských Kaskád, které platí jako jedna z nejnáročnějších prověrek golfové připravenosti hráčů, což se projevilo zejména při hře na složitých a členitých greenech.

V chladném a větrném počasí náš klub reprezentovalo 9hráčů, čímž vytvořili nejpočetnější výpravu.

V nejstarší kategorii kadetů se umístili David Rozlivek (8.), David Soukup (13.) a Tereza Koželuhová (6.). Ve starších žácích obsadili Petr Hrubý 6.a Kryštof Strýček 13.místo. Nejpočetněji a nejúspěšněji nás zastoupili mladší žáci a to Jakub Janda (15.), Denis Beran (14.), Dan Hlaváček(4.) a Lukáš Janda se stal vítězem turnaje.

Navíc se v celkovém hodnocení této prestižní série turnajů se poprvé hráči Dýšiny dostali na stupně vítězů. Daník obsadil celkově 3. místo a Luky se stal celkovým vítězem kategorie mladších žáků! Oběma gratulujeme!

NÁRODNÍ GOLFOVÁ TOUR anebo úspěšný víkend naší mládeže v Hazlově

První zářijový víkend se v Hazlově konal poslední turnaj základní části Národní golfové tour mládeže, opět na startu nechyběla početná enkláva hráčů z Dýšiny. Hrálo se za velmi obtížných povětrnostních podmínek, ale na skvěle připraveném hřišti. Naši reprezentanti ze všech sil bojovali s velkou zimou, deštěm a větrem. Byl to boj úspěšný, v konečném součtu jsme získali medaile v kategoriích mladších žáků - 1. místo - Dan Hlaváček, 2. místo - Lukáš Janda, v kategoriie starších žáků - 3. místo - Petr Hrubý a i v kategorii kadetů, kde se na 3. místě umístil David Rozlivek. Byl to tedy další střípek do mozaiky letošní mega úspěšné sezony pro naše juniory.