Members only 2016

Golf Park Plzeň hostil již 4. ročník turnaje LADIES EUROPEAN TOUR a proto jsme opět uspořádali pro naše členy TISPORT GOLF MASTERS – MEMBERS ONLY, kdy si hráči mohli vyzkoušet hru z LET odpališť a přesných pin pozic, jako hrály profesionální hráčky.

O turnaj samotný byl opět velký zájem a hráči bojovaly nejen o krásné poháry pro první tři místa v každé kategorii, ale hlavně o trofej identickou, kterou vyhrála vítězka LET Nanna Korestz Madsen. Pravda, Nanna získala trofej barevnou – náš vítěz pouze z čirého skla. Mimochodem, tato trofej se bude vítězi předávat na 12. VÝROČÍ KLUBU, tj. 20.8.2016.

Krásně upravené hřiště, rychlé grýny a fajn atmosféra. Těmito slovy se dá specifikovat turnaj, který se odehrál dva dny po finále LET. Musím konstatovat, že dámská LET odpaliště hráčům povětšinou přála. Mnozí své HCP famózně zlepšili.

A kdo se stal držitelem Absolutního vítězstvíV paru hřiště, tedy 71 ran, přinesl do klubovny Josef Stanislav! Gratulujeme!