Letní kempy 2016

V letošním roce budeme opět ve spolupráci s našimi trenéry organizovat LETNÍ KEMPY pro děti.

Náplň kempů bude spojena nejen s výukou golfu, ale také i dalšími sportovními aktivitami a dále výukou základních golfové terminologie v angličtině.

Kempy probíhají ve vybraných dnech a to od 9:00 do 16:00.

Termíny:
 • 4. 7. – 8. 7. 2016
 • 15. 8. – 19. 8. 2016
 • 22. 8. – 26. 8. 2016
Cena zahrnuje:
 • služby trenéra
 • vstup na cvičné plochy, golfovou akademii a golfové hřiště
 • drivingové míče
 • oběd a svačinu
 • nápoje po celý den
 • noční turnaj
Cena:
 • za dítě bez HCP                                                               4 000 Kč
 • za dítě s HCP                                                                   5 000 Kč
Přihlašování dětí, platební a storno podmínky:
 • Platební podmínky:  Zároveň s přihláškou požadujeme uhrazení 30% poplatku /hotovost nebo doklad o zaplacení na č.ú. 2106378895/2700/, do poznámky jméno dítěte. Doplatek uhradit nejpozději 14 dnů před začátkem kempu.
 • Storno podmínky:  Záloha je vratná při odhlášení nejpozději 14 dnů před zahájením kempu. Pokud je dítě odhlášeno méně než 14 dnů před začátkem kempu, 100% storno. Klub je nucen si najmout na kempy i externí trenéry, ti si zařadí kemp do svého kalendáře a klub jim poté garantuje práci. Pokud rodič doloží potvrzení od lékaře o nemoci dítěte, bude poplatek za kemp vrácen.
 • Prihláška ke stažení zde

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat Petra Strýčka (tel. 602 180 142 nebo akademie@golfplzen.cz)

3. prázdninový kemp

V posledním srpnovém týdnu se uskutečnil poslední zájmový letní kemp, který pravidelně připravujeme pro naše nejmenší golfisty. Kempu se zúčastnilo 39 dětí, které během týdne zahltilo sluníčko a pravé letní počasí. Úmorné vedro bylo hlavním úskalím, se kterým se děti musely vypořádat po celý týden. Náročné podmínky, ale nebyly žádným limitem v tréninkovém nasazení.

Zkušenější každý den zdolali 9 jamek na mistrovském hřišti. Ať už děti hrály texas scramble nebo na číslo, tak nebyla nouze o řadu pěkných ran. Mladší golfisté si užívali akademii a odpolední program, který probíhá formou her, kreslení nebo výukou angličtiny. Mimo hřiště děti strávily dostatek času nácvikem dlouhé a krátké hry. Možná i proto řada z dětí během kempu zlepšila svůj hcp a dosáhla skvělých výsledků.

Tradiční Noční turnaj ovládl fantastickým výkonem 15ti ran Jacob Špaček. Turnaj na rány vyhrál na hřišti Adam Klaus a na akademii Jakub Vávra. Puttovacím králem kempu se stal Filip Rataj. Oblíbený texas scramble nejlépe zvládlo družstvo ve složení Natálka Čepeláková, Alex Zscherp, Viki Klausová, Terezka Čepeláková a Laura Hengstermann. Věříme, že si všichni užili perfektní a pohodový závěr prázdnin a těšíme se na setkání na pravidelných trénincích v září.

Fotogalerie ZDE.


2. prázdninový kemp

V předposledním prázdninovém týdnu se za krásného letního počasí uskutečnil druhý letošní zájmový kemp. Kempu se zúčastnilo 28 dětí, které doslova ovládly všechny tréninkové plochy našeho resortu. Pokročilí hráči hráli celý týden hřiště a mnozí z nich zlepšili svůj HCP. Menší golfisté soutěžili na akademii a odpoledne se věnovali volnočasovým aktivitám. Na řadu přišel fotbal, schovávaná, ale i omalovánky a výuka angličtiny.

V průběhu kempu se konal tradiční noční turnaj, který ovládla Sisi Pelechová. Nejlepší výkon kempu předvedla na rány Viki Trůková a na body Julča Kverková, která vyhrála se sestrou Marinou a Barčou Bůžkovou soutěž texas scramble na akademii. Mezi nejmladšími závěrečný turnaj nejlépe zvládla Monica Gütter.

Děti si na Dýšině užily další úžasný golfový týden a všichni se již těší na příští prázdniny. Některé golf tak nadchl, že se rovnou přihlásily na poslední letní kemp, který proběhne příští týden. 

1. prázdninový kemp

V areálu našeho golfového klubu proběhl ve dnech 4.-8.7. jako každý rok v tomto termínu 1. prázdninový kemp pro děti. Některé z nich chtěly proniknout do tajů golfu úplně od začátku a některé, zkušenější měly zájem vylepšit svou již dosaženou výkonnost.

Kempu se zúčastnilo celkem 27dětí ve věku 4-14let, což vzhledem v týdnu probíhajícím svátkům je úctyhodný počet. Podle výkonnostní úrovně byly děti rozděleny do skupin hráčů a hráček s hcp a bez hcp. Zajištění výuky vykonávali profesionální trenéři Jiří Janda, Martin Vancl (skupiny s hcp), Jan Šedivec a cvičitelka Katka Würflová s pomocnicí Karolínou Strýčkovou. Takto početné obsazení umožnilo pracovat s dětmi v menších skupinách a to umožnilo větší tréninkovou efektivitu.

Pro skupinu těch nejmenších byl každé odpoledne vytvořen negolfový program (různé míčové hry, malování, angličtina). Ostatní skupiny se věnovaly zlepšování svých golfových dovedností a skupiny s hcp chodily téměř každý den na hřiště, kde si při hře na 9 jamek mohli hráči při dobrém výsledku vylepšit i svůj hcp.

Vrcholem celého týdne byl středeční noční turnaj, kterého se zúčastnilo 22 hráčů!

Poslední den byl zakončen turnajem na hřišti (hcp)a na akademii (bez hcp)a některými soutěžemi krátké hry. Kemp byl zakončen vyhlášením výsledků, při kterém dostal každý z účastníků (nejenom vítězové) diplom a různé věcné ceny.

Je třeba podotknout, že počasí po celý týden více než přálo a také díky tomu proběhl celý týden naprosto bez problémů a děti i trenéři si kemp velmi užili.

Další termíny kempů-poslední dva prázdninové týdny v srpnu.

Fotogalerie ZDE.

Kalendář událostí

«  Květen 2017  »

po út st čt so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kompletní seznam

Fotogalerie Prohlídka hřiště Live kamery

Newsletter

Chcete od nás dostávat nejnovější aktuality ze světa golfu? Zaregistrujte se k odběru newsletteru:

↑ nahoru