Letní kempy 2015

V letošním roce budeme opět ve spolupráci s našimi trenéry organizovat LETNÍ KEMPY pro děti. Níže jsou uvedeny termíny platné pro rok 2015. Přihlašování je možné již nyní na recepci.

Dále bude vypsán extra termín pro děti výkonnostního golfu po konzultaci s trenéry. 

!!!  NOVINKA !!!  – náplň kempů bude spojena nejen s výukou golfu, ale také i dalšími sportovními aktivitami a dále výukou základních golfové terminologie v angličtině.

Kempy probíhají ve vybraných dnech a to od 9:00 do 16:00.

Termíny:

 • 29.6. – 3.7.2015
 • 6.7. – 10.7.2015
 • 24.8. – 28.8.2015
Cena zahrnuje:
 • služby trenéra
 • vstup na cvičné plochy, golfovou akademii a golfové hřiště
 • drivingové míče
 • oběd a svačinu
 • nápoje po celý den
 • noční turnaj
Cena:
 • za dítě bez HCP                                                               4 000 Kč
 • za dítě s HCP                                                                   5 000 Kč

Přihlašování dětí:

 • na recepci golfového hřiště osobně nebo telefonicky (tel. 724 749 083)
 • !!! ZMĚNA !!!  – přihlášení dítěte min. 5 dnů před začátkem vybraného kempu. pokud bude dítě nahlášeno a nenastoupí, bude účtován storno poplatek ve výši 50% ceny kempu

Úhrada:

 • Hotově na recepci
 • Na účet 2106378895/2700, jako VS uvést jméno

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat Petra Strýčka (tel. 602 180 142 nebo akademie@golfplzen.cz)

 

Dětský kemp 24 - 28.8.

Poslední prázdninový týden se konal u nás na Dýšině dětský kemp. Byl posledním z letošní trojice kempů a opět jsme neměli nouzi o zájemce, kterých bylo nakonec 33. Pestré složení účastníků jak věkové, tak výkonnostní dávalo tušit, že to bude zase týden plný zábavy, dobrých výsledků, srandy a golfového nadšení. Menší děti měly opět rozdělený program na dopolední golfovou část a odpolední všestranný program - kreslení, angličtinu, sportovní hry a mnoho další zábavy. Na ty starší pak čekaly dny plné golfu, při kterých hrály pravidelně na mistrovském hřišti a pro řadu z nich to byla možnost, jak výrazně zlepšit svůj handicap. V průběhu kempu se konal již tradiční noční turnaj, který si všichni náramně užili. Hladký průběh kempu byl zajištěn díky skvělé práci trenérů, dobrému jídlu v naší klubové restauraci a pěknému počasí. Kemp jsme ukončili závěrečnými turnaji, které proběhly v pátek a následným odpoledním vyhlášením. Všechni děti si odnesly upomínkové certifikáty a malé golfové ceny. Srpnový kemp byl hezkou tečkou za letošními golfem nabitými prázdninami na Dýšině.

Fotogalerie ZDE.

Výkonnostní kemp: 22 – 25.7. 2015

Na sklonku července proběhl dětský kemp pro členy výkonnostních skupin TCM. Kemp se poprvé konal na našem hřišti na Dýšině. Byla to tedy změna oproti loňskému místu konání, kterým byly Mariánské Lázně. Kempu se zúčastnilo celkem 13 dětí, mezi nimi nechyběli reprezentanti klubu ve všech věkových kategoriích, byla tedy zaručena velmi dobrá úroveň tréninkových jednotek a k vidění i řada dobrých výsledků. Děti měly oproti zájmovým kempům podstatně náročnější program, pracovaly v menších skupinách a zaměřily se na aspekty hry, které ještě zužitkují ve zbytku letošní sezony. Zejména krátkou hru, ve které jsou stále vidět velké nedostatky.

Na pořadu byla i kondice pod vedením Romana Čecha a pravidla golfu, které vedla legenda českého golfu pan Václav Janoušek. Kemp provázelo počasí jako na houpačce, vedra se vystřídala s deštěm a dokonce i bouřkou. Soustředění opět přispělo k utužení kolektivu a za celý trenérský tým věřím, že i pomohlo posílit optimismus u většiny hráčů v dosavadní úspěšné sezoně. (Jan Mergl)

Fotogalerie ZDE.

Report ze dvou proběhlých kempů

První dva prázdninové týdny na Dýšině patřily dětským kempům. Během prvních dvou tradičních dýšinských letních golfových kempů se v našem areálu vystřídalo celkem 70 dětí všech věkových kategorií a výkonnostních úrovní. Pro letošní rok jsme přistoupili ke změně v organizaci a programu kempů. Pro menší děti byly připraveny dovednostní soutěže, sportovní hry, volnočasové hry a výuka angličtiny. V praxi to tedy znamenalo, že děti do 7 let každé odpoledne trávily jinou aktivitou, než golfem. To byla velmi podstatná změna oproti minulým letům, a dětmi byla velmi kvitována. Naopak starší a zkušenější golfisté se po celý den snažili pod dohledem našich trenérů vypilovat všechny aspekty golfové hry na chippingu, puttingu i driving range. Plně vytížena byla také mistrovská osmnáctka, i akademie Par 3. Děti s HCP hrály každý den hřiště, a vyzkoušely si zábavné formáty hry jako například Texas Scramble nebo Foursome. V průběhu kempu samozřejmě nesmí chybět Noční turnaj, který je vždy velkým zpestřením a zážitkem, zejména pro ty menší. Celý program byl zakončen v pátek odpoledne vyhlášením závěrečných turnajů, předáním pamětních certifikátů a společným fotem všech účastníků. Každý účastník si odnesl na památku nějakou z velmi pěkných cen, a v každém bagu je po kempu k nalezení svítící míček, jako památka na Noční turnaj. První dva týdny prázdnin se nesly v duchu horkého a místy až tropického počasí, ale všichni to příkladně zvládali a každý den do kempu nastoupili s nasazením a odhodláním se něco naučit. I proto nám vždy stačily dvě pauzy na svačinu a jedna delší na oběd, tak aby děti vždy rychle doplnily síly a mohli jsme hned jít dál trénovat. Během kempů se neřešilo žádné závažné porušení chování, vytvořily se skvělé kamarádské vztahy a celkově pohodová atmosféra pomohla k tomu, že na závěr kempu každý účastník říkal, že ho mrzí, že už zítra nepůjde na golf. Poslední kemp proběhne na závěr prázdnin, a každý kdo se chce přihlásit, tak je vítán. Ještě je pár míst volných.

  Na závěr je třeba poděkovat všem trenérům a celému realizačnímu teamu akademie, který kemp připravuje. Opět se nám podařilo úroveň zájmových kempů posunout o stupeň výše, a tím potvrzujeme celkový rozvoj naší dětské akademie, a to nejen na poli sportovního golfu.

(text: Jan Mergl)

Fotogalerie z prvního turnusu ZDE!

Fotogalerie z druhého turnusu ZDE!

Noční turnaj fotogalerie ZDE

Kalendář událostí

«  Květen 2017  »

po út st čt so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kompletní seznam

Fotogalerie Prohlídka hřiště Live kamery

Newsletter

Chcete od nás dostávat nejnovější aktuality ze světa golfu? Zaregistrujte se k odběru newsletteru:

↑ nahoru