Letní kemp pro výkonnostní golf 2016

Opět budeme organizovat letní kemp pouze pro děti výkonnostního golfu.

Termín: 12 – 14.7. popř. druhý termín v srpnu bude ještě upřesněn

Cena: 4 000 Kč / dítě

Náplň: 9:00  – 16:00 golfový trénink, 16:00 – 17:30 – kondiční cvičení s Romanem Čechem nebo pravidla s p. Janouškem

Cena zahrnuje:

  • trenérský doprovod
  • míče na DR
  • kondiční cvičení pod vedením Romana Čecha ve vybraných časech
  • přednášku o pravidlech golfu pod vedením p Janouška
  • svačiny, pitný režim a obědy

Přihlašování: POZOR !!!  – pouze u Petra Strýčka na emailu: akademie@golfplzen.cz

Výkonnostní kemp 8.-.12.8.2016

V druhém srpnovém týdnu proběhl za téměř podzimního počasí druhý letošní výkonnostní kemp naší akademie. Kempu se zúčastnilo 12 hráčů a hráček. Kemp byl zaměřen zejména na hru na hřišti, stabilizování švihu a úpravu menších detailů v právě probíhající mega úspěšné sezoně. 

Vzhledem k tomu, že nás tento týden čeká vyvrcholení mládežnických soutěží družstev, tak bylo hlavním tématem diskuzí mezi účastníky blížící se klání na Zbraslavi. V průběhu kempu jsme se zaměřili i na kondici pod vedením našeho kondičního trenéra Romana Čecha. Během kempu se dětem věnovali všichni naši trenéři, jmenovitě tedy Jan Mergl, Jirka Janda a Martin Vancl. Perličkou těchto společných dnů byl Hole in one, který zahrál Kryštof Strýček v utkání klubové jamkové proti Daníku Hlaváčkovi. Gratulujeme! Doufáme, že všechny děti zúročí nabité dovednosti v průběhu následujících dnů!

Fotogalerie ZDE.

Výkonnostní kemp 12.-14.7.2016

Ve dnech 12 - 14.7. proběhl u nás na Dýšině letní kemp pro výkonnostní hráče našeho TCM. kempu se zúčastnilo celkem 23 dětí, kdy základ byl tvořen zejména hráči prvoligových teamů mužů a žen, kteří se připravovali na víkendové boje o postup do extraligy. Vrchol letošní sezony družstev nás čeká již v Berouně. Výkonnostní kemp byl vzhledem k náročnému turnajovému programu zaměřen na trénink krátké hry, puttování a hráči si na hřišti vyzkoušeli i varianty do foursome, které připadají v úvahu pro nadcházející boje. Zpestřením kempu byla jamková na akademii a měření švihu pomocí Trackmana. V rámci kempu se také pracovalo na kondici a kompenzaci pod vedením našeho kondičního trenéra Romana Čecha a proběhla besídka o pravidlech s legendou českých rozhodčích Václavem Janouškem. Jeho návštěvy si jako klub velmi vážíme, a doufáme, že ve výuce pravidel budeme dále pokračovat. První večer jsme pro děti ještě připravili přednášku o taktice hry, kterou Jan Mergl zpestřil o zajímavosti z ME družstev mužů, ze kterého se vrátil v neděli. Děti tak měli možnost vidět birdie card přímo z ME, LET nebo profesionálních turnajů. Přednáška byla zaměřena, především na zlepšení představivosti o možnostech hry na jednotlivých jamkách. Kemp byl veden našimi trenéry Janem Merglem, Janem Šedivcem, Jiřím Jandou a Martinem Vanclem. Všechny děti si kemp užily a hodnotily ho velmi pozitivně, v obdobném duchu proběhne i kemp v srpnu.

Kalendář událostí

«  Květen 2017  »

po út st čt so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kompletní seznam

Fotogalerie Prohlídka hřiště Live kamery

Newsletter

Chcete od nás dostávat nejnovější aktuality ze světa golfu? Zaregistrujte se k odběru newsletteru:

↑ nahoru