Jamkovka proti Mariánským Lázním 2016

I v letošním roce pokračujeme s tradici meziklubového poměření sil s našim spřáteleným golfovým klubem v Mariánských Lázních. Toto utkání je určeno primárně mladším dětem do 12 let, aby si vyzkoušeli atmosféru týmové soutěže a formát hry na jamky, který není tolik rozšířený. 

Po dvou velkých soubojích v letech 2013 a 2014 jsme v obou případech uhájili vítězství a pohár zůstal doma na Dýšině, loni se nám tento úspěch nepodařilo obhájit a proto máme velkou motivaci do letošního ročníku!

Také v letošním roce nás čekají dvě utkání – jedno na domácí půdě 9.10.2016, druhé nmariánskolázeňském hřišti 22.7.2016 od 13:00 hodin.

Utkání na domácím hřišti 9. října

Za velmi chladného a deštivého počasí se první říjnovou neděli uskutečnila odveta přátelského utkání proti Mariánským Lázním. Náš team nastupoval do utkání se ztrátou jednoho bodu, kterou si přivezl po porážce 3,5 : 4,5 ze soupeřova hřiště. Do odvety jsme nasadili mladší a méně zkušené hráče, ale o to více byla vidět v jejich hře snaha a bojovnost. Od začátku zápasu se všichni naši snažili na maximum a brzy jsem se dozvídali pozitivní zprávy z průběhu hry. Několik zápasů skončilo velmi rychle a jednoznačně v náš prospěch. Zbývající utkání byla dramatická až do samého konce, kde jsme ovšem byli vždy ti šťastnější. Odvetu jsme zvládli v poměru 6:2 a pohár tedy zůstal na Dýšině. Celkový výsledek utkání je 9,5 : 6,5. Již se všichni těšíme na příští rok a pokračování v této krásné tradici, která se drží již pátým rokem. V odvetě náš team nastoupil ve složení : Miriam Barcalová, Šimon a Nela Martinákovi, Denis Beran, Viki Trůková, Majda Fremrová, Anetka Soukupová, Jakub Janda, Matěj Grim, Tomáš Rada a Martin Šikoš.

Fotogalerie zde!

Utkání v Mariánkách

Dne 22. 7. se uskutečnilo tradiční přátelské utkání smíšených dětských družstev proti Mariánským Lázním. Na královské hřiště dorazila naše výprava krátce po poledni a po rychlém rozehrání jsme se vydali zdolat nástrahy perfektně připraveného hřiště. Odpoledne panovalo nádherné letní počasí a tak dětem nemohlo nic zkazit jejich hru. Bohužel se pro naše barvy utkání nevyvíjelo od počátku dobře a i přes velké nasazení a bojovnost našich hráčů se nám nepodařilo navázat na předchozí vítězství. V Mariánských Lázních jsme prohráli 4:5 ku 3,5, ale berme v potaz, že jsme do hry nasadili velmi mladý a nezkušený team. Pro mnohé z našich to byla první reprezentační zkušenost a možnost si vyzkoušet jamkovou hru v singlu nebo případně foursomy a fourbally v utkání na cizím hřišti.

Pevně věříme, že se podaří nabité zkušenosti zúročit a využít v odvetě na podzim u nás na Dýšině. Všichni hráči se cestou domů shodli, že chtějí putovní pohár udržet u nás v klubovně i pro příští rok.

Fotogalerie ZDE.

 

Kalendář událostí

«  Květen 2017  »

po út st čt so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kompletní seznam

Fotogalerie Prohlídka hřiště Live kamery

Newsletter

Chcete od nás dostávat nejnovější aktuality ze světa golfu? Zaregistrujte se k odběru newsletteru:

↑ nahoru