Jamkovka proti Mariánským Lázním

Také v letošním roce pokračujeme s tradici meziklubového poměření sil s našim spřáteleným golfovým klubem v Mariánských Lázních. Toto utkání je určeno primárně mladším dětem do 12 let, aby si vyzkoušeli atmosféru týmové soutěže a formát hry na jamky, který není tolik rozšířený. 

Po velkých soubojích z října loňského roku jsme uhájili vítězství a pohár zůstal doma na Dýšině. Také v letošním roce nás čekají dvě  utkání – jedno na domácí půdě a to v neděli 19. října 2014. Na mariánskolázeňském hřišti se týmy již utkali a to  23.7. 2014.

Odveta na Dýšině

Místo : Golf Park Plzeň Dýšina

Datum : 19.10. 2014, sraz před recepcí ve 13:00

Kapitán : Jan Mergl, Petr Strýček

 Nominace :

  • Radová Amálie
  • Hlaváček Dan
  • Beran Denis
  • Martináková Nela
  • Šikoš Martin
  • Strýček Kryštof
  • Martinák Šimon
  • Pechr Daniel
  • Zeman Dominik

 Všechny nominované prosíme, aby potvrdili svoji účast do 25.9. 2014.

Odveta na Dýšině

Jan Mergl: ,,Dne 19. 10. se u nás na Dýšině uskutečnilo odvetné utkání družstev do 14ti let proti soupeři z Mariánských Lázní. V prvním prázdninovém utkání na soupeřově hřišti jsme dokázali zvítězit a vybudovat si tak náskok 3 bodů pro odvetu. Ta se hrála za překrásného počasí na našem hřišti a byl to opět vyrovnaný souboj plný napínavých zvratů. Po pro nás nepříznivém úvodu zápasu, jsme nakonec dokázali získat potřebné body a zvítězit i v odvetě. Tentokrát v poměru 4:3. Pohár tedy opět zůstal u nás na Dýšině.

          

Je velmi cenné, že jsme dokázali již podruhé porazit historicky nejlepší golfový klub v naší zemi, co do počtu týmových titulů. Doufejme, že právě tato utkání jsou prahem a počátkem éry, kdy i hráči a hráčky našeho klubu začnou přivážet medaile k nám na Dýšinu.

Chtěl bych všem hráčům poděkovat za skvělý přístup k reprezentaci a předvedenou hru! V příštím roce sestavu výrazně obměníme a omladíme, tak můžeme všichni doufat, že jsme dokázali vychovat rovnocenné nástupce!"

Fotogalerie ZDE.

Přátelské utkání v Mariánských Lázních

Jan Mergl: ,,Dne 23. 7. 2014 jsme opět zavítali na hřiště do „Mariánek“. Důvod byl naprosto jasný, navázat na loňské historické vítězství na místním Royal Golf Clubem. Utkala se opět devítičlenná smíšená družstva do 14 let. Naši hráči byli plni odhodlání si opět uhájit pohár pro tento rok. Na naší hře to bylo znát již od úvodních jamek. Nakonec jsme svého soupeře porazili 5:2. Velký dík patří všem našim reprezentantům za vzornou reprezentaci klubu. Tým byl tvořen: Danem Pechrem, Danem Hlaváčkem, Denisem Beranem, Kryštofem Strýčkem, Amálií Radovou, Nelou Martinákovou, Martinem Šikošem, Dominikem Zemanem, a Davidem Špačkem. Kapitáni týmu byli Petr Strýček a Jan Mergl. V poločase máme tedy tříbodový náskok a všichni už se těšíme na odvetu, která bude 19. 10. 2014 na Dýšině. Právě odveta rozhodne o tom, do jaké klubovny se krásný putovní pohár na zimu nastěhuje".

                                             

FOTOGALERIE Z MARIÁNSKÝCH LÁZNÍ ZDE.

Závěrem přejeme našim nejmladším reprezentantům klubu co nejvíce úspěchů také v letošním ročníku!!!

2013
Přátelské utkání dětí s Mariánskými Lázněmi - máme pohár doma!

Dne 19.10. se za krásného slunečného počasí uskutečnilo naše druhé letošní měření sil s dětmi z Mariánských Lázní. Jen pro připomenutí uvedu, že jsme první utkání v Mariánkách prohráli 4:3 a do odvety jsme nastupovali jednak se ztrátou 1 bodu, ale i s výrazně obměněnou sestavou. Do naší sestavy byly zařazeny děti pouze do 12 let. Utkání je pořádáno především jako možnost nabrat zkušenosti z jamkové hry, nasát atmosféru teamu a začlenit postupně i mladší děti do klubových reprezentací.

FOTOGRAFIE ZDE

Sobotní utkání jsme dokázali naprosto jednoznačně zvládnout a zvítězili jsme 5:2. To znamená, že jsme i v celkovém součtu obou zápasů vyhráli 8:6 a dokázali získat velký putovní pohár. Ten tedy zůstává minimálně pro rok 2014 na Dýšině. V obou utkání nás reprezentovali : Denis Beran, Amálka Radová, Šimon Martinák, Nela Martináková, Dan Hlaváček, Kryštof Strýček, Martin Šikoš, Marek Pechr, Lukáš Janda, David Rozlivek, Jakub Pěč, Tereza Koželuhová a Robin Kobza.

Všem jmenovaným patří velký dík za perfektní reprezentaci klubu!!

Kalendář událostí

«  Květen 2017  »

po út st čt so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kompletní seznam

Fotogalerie Prohlídka hřiště Live kamery

Newsletter

Chcete od nás dostávat nejnovější aktuality ze světa golfu? Zaregistrujte se k odběru newsletteru:

↑ nahoru