Finále Ladies´ Tuesdays 2016

6. 9. 2016 došla naše tour Ladies´ Tuesdays do zdárného konce! Počasí se s dámami rozloučilo slunečně, ale hru jim ztížilo díky nevyzpytatelnému větru. S nástrahami finálového kolo se úspěšně popralo 47 dam, které si své poslední letošní kolo, jak se patří, užily.

Finálové kolo bylo opravdu speciální. V půlce hřiště si dámy mohly využít sice tradiční, ale nikdy neomrzitelnou ochutnávku vín Via Vini s Tomášem Čepkem, ke kterému si připojily milé dámy z farmářského obchodu U Lidušky. Ty si pro hráčky připravily výborné občerstvení jen z těch nejlepších surovin. Návštěvou nás poctila i majitelka obchodu Iveta Churavá, která si byla vyzkoušet i naše 18jamkové hřiště.

To nejlepší však na dámy teprve čekalo – módní přehlídka ve spolupráci s 5. Avenue Andrei Buriánkové, fashion designerkou Klárou Šikovou a také salonem Marys´ Marie Perlíkové. Modelky učesal famózní Ondřej Lukavský se svým týmem z plzeňského salonu Libora Šuly. Za bouřlivého potlesku v útulných prostorách restaurace modelky předváděly jeden lepší model než druhý, tento potlesk byl oprávněný. Příprava této přehlídky nebyla lehký úkol a vše dopadlo na jedničku a všichni, kdo se na přehlídce podíleli, si zaslouží velký dík a uznání!

Fotografie z přehlídky ZDE.

Samozřejmě všechny dámy, i přes značné rozptýlení doprovodným programem a jídlem z naší restaurace včetně vynikajícího dezertu i kávy, byly zvědavé a netrpělivé, která z nich se letos stane vítězkou, která z nich si letos odnese skleněný pohár a zasloužený golfový pobyt, která z nich bude zvěčněna na putovním poháru ve V.I.P. klubovně a převezeme si nádhernou skleněnou trofej 11.3. na VII. Společném golfovém plese v plzeňském Parkhotelu.

Nejdřív jsme ale museli ocenit vítězky tohoto pátého kola:

HCP 0-18

 • 1. místo: Jaroslava Fejtová (36 stbl.)
 • 2. místo: Romana Jedličková (34 stbl.)
 • 3. místo: Petra Čepeláková (34 stbl.)

HCP 18,1 – 54

 • 1. místo: Simona Vaicenbacherová (39 stbl.)
 • 2. místo: Renata Preisingerová (39 stbl.)
 • 3. místo: Andrea Hafnerová (37 stbl.)
     

Následovaly také tradiční losovačky od těchto skvělých partnerů:

A pak to přišlo, velké finále a ocenění těch nejlepších hráček, které celý rok sbíraly jeden stabelfordový bod za druhým, aby byly blíže k těmto krásným cenám:

I. cena: víkendový pobyt pro 2 osoby na 2 noci vč. snídaně, neomezený vstup do wlness a cardio fitness centra, 2 greenfee na osobu ve slovenském golfovém resortu Tále

II. cena: víkendový pobyt pro 2 osoby na 2 noci vč. snídaně, vstupu do wellness centra a 2 greenfee na osobu v Grund Resortu Mladé Buky

III. cena: víkendový pobyt pro 2 osoby na 2 noci vč. snídaně, vstupu do wellness centra a 2 greenfee na osobu v Golf & Ski Resortu Ostravice

Absolutními vítězkami se dle platných pravidel staly:

HCP 0-18

 • 1. místo: Romana Jedličková (celkem 152 stbl.)
 • 2. místo: Václava Kydlíčková (celkem 144 stbl.)
 • 3. místo: Květa Nejdlová (celkem 138 stbl.)

HCP 18,1 – 54

 • 1. místo: Marie Perlíková (celkem 144 stbl.)
 • 2. místo: Renata Preisingerová (celkem 141 stbl.)
 • 3. místo: Tamara Přečková (celkem 137 stbl.)

Kompletní výsledky HCP 0-18 ZDE.

Kompletní výsledky HCP 18,1-54 ZDE.

Fotogalerie ZDE.

Všem vítězkám ještě jednou z celého srdce gratulujeme a těšíme se na jejich výkon i v příštím roce. Všem hráčkám, které se kdy účastnily, ať už jednoho nebo všech kol, děkujeme za jejich přízeň a skvělou turnajovou atmosféru. V neposlední řadě děkujeme všem skvělým partnerům, díky kterým si naše dámy vždy odnesly krásné ceny, a také organizačnímu týmu, zejména pak recepci a restauraci.

Letošní tour již skončila a my již dnes začínáme s přípravami na Ladies´ Tuesdays 2017! Tak ať je minimálně stejně tak dobrá jako ta letošní!

Golf park Plzeň

Kalendář událostí

«  Květen 2017  »

po út st čt so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kompletní seznam

Fotogalerie Prohlídka hřiště Live kamery

Newsletter

Chcete od nás dostávat nejnovější aktuality ze světa golfu? Zaregistrujte se k odběru newsletteru:

↑ nahoru