Family Cup 2016

 Předposlední říjnový víkend se na Dýšině uskutečnil tradiční Family cup, tedy turnaj dvojic, který se hraje formátem texas scramble. V turnaji mohou startovat rodiče s dětmi, nebo i jinak sestavené páry, které jsou v příbuzenské přízni. K letošímu ročníku se sešlo celkem 27 párů, které soupeřili na akademii a mistrovském hřišti. Turnaj se hrál na 9 jamek za velmi chladného počasí. Převážně pršelo, ale občas se objevilo i sluníčko. Všichni i přes nepříjemné podmínky zvládli svoji hru a sešli se společně na vyhlášení v klubovně. V rámci vyhlášení probíhá i vyhlášení celoročních soutěží naší dětské akademie. Tedy jamkovek na akademii a na mistrovském hřišti, Skokan roku a samozřejmě nemůže chybět vyhlášení série Dýšinský pulec. Turnaj Family cup je považován za oficiální ukončení venkovní tréninkové sezony, a je tedy vždy i z části společenskou událostí, při které
 se setkávají děti a rodiče a společně uzavřou letní sezonu. Ta letošní byla pro náš klub fantastická a doufáme, že se podaří navázat na získané úspěchy i v příštím roce. Kategorie hráčů bez HCP hrajících na akademii přinesla jednoznačné vítězství na rány bez odečtu handicapu dvojici Václav Nový a Patrik Zamazal. V kategorii s odpočtem handicapu byla na prvním místě dvojice Irena Řežábová a Hynek Řežáb, druhý skončil Tadeáš Novák a Věra Řežábová a na místě třetím Jan Pavel a Kryštof Pavel. Početnější skupina dvojic bojovala o svůj úspěch na hřišti. Z 21 párů přinesl nejlepší výsledek brutto, tedy bez odpočtu handicapu, Michal Čepelák a Dan Hlaváček. V kategorii netto, tedy s odečtením handicapu zvítězila dvojice Stanislav Martinák a Šimon Martinák. Na druhém místě se umístil Václav Čepelák a Natálka Čepeláková, a na místě třetím Rastislav Vašica a Adam Vašica.Věříme, že si všechny děti závěre roku užily a budeme se na všechny těšit při další z našich akcí, nebo v rámci zimních tréninků.

 V průběhu odpoledne byli také vyhodnoceni vítězové jamkovek. Na hřišti jamkovku po dramatickém boji ovládl Kryštof Strýček, který porazil Lukáše Jandu až na 20. jamce. Na akademii ovládla průběh soutěže zcela jednoznačně Sisi Pelechová. Sisinka dokázala obhájit svůj titul z loňského roku. Sobotní večer vůbec přinesl pro Sisi mnoho radosti, neboť Sisi získala cenu pro Skokana roku. Tedy cenu, která se udílí hráči za nejvýraznější snížení handicapu v průběhu kalendářního roku.
 Další ceremoniíí bylo vyhlášení Dýšinského pulce. V kategorii dětí hrajících na hřišti byla nejlepší Anetka Soukupvá, kterou následoval Viktor Korecký a Viki Trůková. Neméně důležitá kategorie je kategorie těch nejmenších. Tedy kategorie, která se odehrává na naší krásné akademii. Mezi hráči bez HCP byl nejlepší Filip Rataj, kterého pronásledovalo bratrské duo Ondra a Dan Kočandrle.
 Family cup byl tečkou za naší veleúspěšnou sezonou a opět se potvrdilo, že je to skvělá společenská i sportovní událost.

Výsledky hřiště ZDE!

Výsledky akademie ZDE!

Fotogalerie ZDE!

Propozice k turnaji najdete ZDE.

Kalendář událostí

«  Květen 2017  »

po út st čt so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kompletní seznam

Fotogalerie Prohlídka hřiště Live kamery

Newsletter

Chcete od nás dostávat nejnovější aktuality ze světa golfu? Zaregistrujte se k odběru newsletteru:

↑ nahoru