Cross Country 2015

25. 10. na naše hráče čekalo 12 netradičních jamek v turnaji Cross Country 2015. Kolem půl 11 začalo slavnostní zahájení, kde byli hráči seznámení s finální podobou startovní listiny a detailním uspořádáním zábavných jamek. 58 hráčů odstartovalo kanon startem přibližně v 11 hodin.

Hru zpříjemňoval rozvoz svařáku od akcionářů Gofl Parku Plzeň či čaje pro neplnoleté hráče. I počasí přálo a tak hráči svižným krokem prošli hřiště v průměru za 4,5 hodiny, v klubovně je pak čekal oběd a vyhlašování výsledků, kterého se ujal sám Ivan Hlaváček, který hráče zároveň pozval i na poslední turnaj letošní sezóny a to turnaj Svatomartinský, který se odehraje 8.11.

Oceněna byla 1. místa pro ženy/muže v kategorii brutto/netto. V brutto kategorii mužů nejlépe zahráli hned 3 soutěžící s 53 ranami: Viktor Hörner, Roman Kobásko a Tomáš ZrubeckýNetto kategorii mužů ovládl Vladimír Štaif.

Z žen se nejlépe dařilo Evě Hlaváčkové, která uhrála krásných 58 ran a v netto kategorii zaslouženě vyhrála Kateřina Bornová!