Cross Country

Pozvánka na nedělní turnaj Cross country zlákala na start 80 hráčů. Ranní počasí moc nepřálo a díky mlze byl odsunut start turnaje na 11:00, a i tak ještě první hodinu se míčky ztrácely v mlze.  Hráče čekalo na hřišti celkem 13 jamek s PARem 56 a řada modifikací v porovnání s rokem 2015. Velkou novinkou byla možnost zahrát si v rámci turnaje novou jamku č. 15, která bude oficiálně zařazena do hry až na jaře 2017. Nakonec se počasí umoudřilo a po poledni vysvitlo i slunce a hráči si turnaj velice užili.

Vyhlašovali jsme nejlepšího muže a ženu na brutto rány  a v této kategorii ovládli mužskou i ženskou část naši junioři. Mezi ženami předvedla nejlepší výkon Tereza Koželuhová (61 ran) a mužskou část ovládl Lukáš Janda s 54 ranami (- 2 !!!).

V brutto kategorii bylo pořadí až do vyhlášení otevřené – nakonec po odpočtu HCP na netto rány vyhrál mužskou část Čeněk Born (45 netto ran) a ženskou kategorii ovládla Eva Skalická (49 netto ran).

Závěrečnou losovací cenu o pobyt v hotelu Esplanade v Mariánských lázních si odnesl Miloš Preisinger.