Bogner - Honma

Přijměte prosím pozvání do našeho jedinečného obchodu Bogner-Honma Shop, který vznikl spojením dvou exkluzivních značek. Jedná se o značky velmi vysoké kvality, s dobrým postavením na trhu, nejen u nás, ale i ve světě. Obě firmy prezentují prvotřídní kvalitu, kladou důraz na detail a krásu. Prioritou obou značek je funkčnost a využití nejlepších materiálů.


BOGNER:

Rádi bychom Vám představili značku Bogner, která je vyhledávaná nejnáročnějšími zákazníky, nejen pro svou historii, ale hlavně pro stálé aktivity v různých módních oblastech. Nadnárodní firma Bogner slaví úspěch již v mnoha zemích světa.
Značka Bogner představuje unikátní spojení sportu a módy a nabízí vhodný outfit pro jakoukoli příležitost počínaje stylově promyšleným lyžařským oblečením až po vybrané večerní garderoby.

KOLEKCE BOGNER SPORT JARO/LÉTO 2016

Bogner Sport mixuje dohromady nekonvenční bohémství společenské smetánky a módní exotiku - ze všeho nejvíc však v této sezóně návrhářský tým Bogner Sport čerpal inspiraci z knihy novináře Julia Chaplina "Gypset Travel". Výsledkem je ležérní styl s bohémským podtextem hrající výraznými barvami. Zatímco zůstává věrný barevnému podpisu této řady, Bogner Sport zároveň překvapuje novými barevnými kombinacemi. Golf linie se zaměřuje na úspěšný vrstvící princip B-systém, "Vytvořte si vlastní klima", který v případě potřeby kompenzuje výkyvy teploty, a proto je ideálním společníkem na golfovém hřišti.

Barvy:

 

Boho: Korálová, červená, cukrová vata, ostře růžová, santal, indiánský písek, okrová, letní béž

Jet Set: Mentol, jarní zelená, mlhově zelená, letní béž, černá, šedá,

Coast: Moře, modré jezero, nebesky modrá, oceán, bleděmodrá a bílá

Golf Woman

Golfová linie je založena na expresivním stylu a funkčních materiálech. Typické komponenty této linie jsou piké polokošile s potiskem či v prostých barvách, jež jsou vyrobeny z funkčních materiálů, určené k vrstvení pod prošívané vesty či bundy s Primaloftem . Funkční piké s polygenovým ošetřením nabízí excelentní vlastnosti. Kalhoty stejně jako větrovky jsou vyrobeny s ohledem na měnící se počasí na golfovém hřišti. Nabízí například  hi-tech kalhoty s logem pošitým elastickým pasem, nebo strečové bundy, buď jednobarevné nebo s potiskem liliového motivu a dvouvrstvé softshellové bundy s podlepenými švy a tříbarevnou lemovkou. Jako obvykle, golfová linie umožňuje kombinace dle principu vrstvení.

Golf Man

Bogner Sport vždy usiloval o kombinaci funkčnosti a módy. Typickými prvky jsou větrovky, bundy tvořící druhou vrstvu se strečovými prvky, kalhoty a polokošile vytvořeny z funkčního piké. Kolekce se též může pochlubit výraznými kousky jako hi-tech přiléhavá bunda s elementy zdůrazňujícími rysy mužské postavy. Tento osobitý styl je tvořen Primaloft bavlněnou přízí. Třívrstvá sofshellová bunda s podlepenými švy s tříbarevnou lemovkou je typická pro golfovou linii stejně jako lehké bundy a vesty které se dají zakomponovat do systému vrstvení. Kalhoty s elastickým nastavením pasu doplňují řadu Golf Man.

Pro více informací, prosím, kontaktujte:

HONMA:

Společnost Golf&Gold s.r.o. je vlastníkem licence k prodeji ručně vyráběných holí značky Honma, které pocházejí z Japonska. Hole vynikají především kvalitou jejich shaftů. Dále nabízí bagy a další golfové příslušenství jedinečného designu a barevného provedení.

Jako novinku do nové golfové sezony jsme si pro Vás připravili novou sérii golfových hlav a shaftů HONMA TOUR WORLD 727, která je určena pro výkonnostně lepší hráče. Zásadní novinkou jsou zbrusu nové shafty VIZARD, které zachovávají kvalitu shaftů Honma a jsou finančně dostupnější než stávající shafty ARMRQ.

Dále bychom Vás chtěli informovat o fittingovém centru Honma v Praze, kde si můžete za pomoci našich odborníků vyzkoušet kompletní nabídku Honma shaftů.

ČLENOVÉ GKPLD mají první měření zdarma!

Pro další informace včetně rezervace fittingu kontaktujte:

Více info na www.honma.cz nebo v našich obchodech : přímo zde v areálu- Bogner-honma Pro-shopu, nebo v HONMA/J.LINDEBERG/GARIA Shop – Dlouhá 3, Praha 1

Navštivte náš dýšinský proshop a uvidíte, že neodejdete s prázdnou!

Galerie

Bogner & Homna shop

Celá galerie

Datum publikování: 31.3.2010

Kalendář událostí

«  Květen 2017  »

po út st čt so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kompletní seznam

Fotogalerie Prohlídka hřiště Live kamery

Newsletter

Chcete od nás dostávat nejnovější aktuality ze světa golfu? Zaregistrujte se k odběru newsletteru:

↑ nahoru