Archiv 2012

Turnaj na golfové akademii – 13. října 2012

Nově otevřená 6 jamková golfová akademie si již mezi dětmi našla své místo a stala se velice oblíbeným tréninkovým prostorem. Děti využívají akademii nejen pro organizované tréninky pod Tréninkovým centrem mládeže, ale také individuálně.

Na sobotu 13. října jsme pro děti připravili další z turnajů. Po deštivém pátku jsme všichni netrpělivě vyhlíželi, jaké bude v sobotu počasí a to nezklamalo. Na děti čekal nádherný slunný podzimní den.

Na start je přihlásilo celkem 36 dětských golfistů a hrálo se na rány 6 jamek. Děti byly rozděleny do tří kategorií: smíšená do 7 let, od 8 do 11 let s handicapem a od 8 do 11 let bez handicapu. Rozdíly byly minimální a všichni si brousili zuby na rekord hřiště. V kategorii s handicapem ve věku 8 – 11 let byly rozdíly nejmenší a vítězkou se stala Nela Martináková  s 21 ranami (2 rány nad par hřiště), 2. místo obsadil Denis Beran (23 ran) a na 3. pozici se umístil Josef Šafařík (23 ran). V kategorii 8 – 11 let bez handicapu zvedla nad hlavu vítěznou trofej Terezka Siegrová (25 ran), na 2. místě se umístila Anetka Štruncová (25 ran) a 3. místo obsadil Tadeáš Bíman (27 ran). V nejmladší kategorii do 7 let se radovala z vítězství Natálka Čepeláková ( 24 ran), 2. pozici uhájil Adam Schneider (29 ran) na a 3. místě se umístil Petr Šrámek (31 ran). Po dohrání se děti přesunuly do klubovny, kde na ně čekalo občerstvení. Všichni vítězové si odnášeli trofeje a golfové ceny a pro všechny děti byl připraven účastnický list a sladkosti.

V porovnání s předešlými koly jde u většiny dětí vidět zlepšení, tak doufáme ,že výsledky v dalších kolech budou opět ještě lepší.

Vítězům gratulujeme a dětem přejeme, aby se jim nová dětská golfová akademie líbila!

Fotogalerie ZDE

TURNAJ NA GOLFOVÉ  AKADEMII

V sobotu 13.10.2012 proběhne dětský turnaj na golfové akademii. Přijďte děti podpořit na nově otevřenou 6ti jamkovou golfovou akademii. Dvakrát se hraje přes řeku Klabavu  – zkráceně je to zmenšenina golfového hřiště se všemi znaky dospěláckého hřiště.

• do 7 let – smíšená

Startovné: 250 Kč (v ceně startovného občerstvení)

Pro děti budou připraveny věcné ceny, medaile a další překvapení.
Přihlašování: na recepci klubu osobně nebo telefonicky.

Pozvánku naleznete ZDE

Těšíme se na Vás!

Zahajovací turnaj k otevření dětské golfové akademie – 8. září 2012

Od loňského roku jsme všichni netrpělivě očekávali toto datum – termín pro otevření nové 6 jamkové dětské golfové akademie. A dočkali jsme se v sobotu 9. září 2012. Pro děti je v prostoru Golf Parku Plzeň – Dýšina vystavěn plnohodnotný tréninkový prostor skládající se z 6 jamek v délce od 50 do 140 metrů s červenými i žlutými odpališti. V prostoru golfové akademie jsou použity všechny typy kolíků, aby měly děti možnost otestovat a naučit se pravidla, dále tři typy vlajek na greenech pro rozpoznání PIN pozic, dvakrát se hraje přes řeku Klabavu pro psychické zdokonalení dětských hráčů – zkráceně je to zmenšenina golfového hřiště se všemi znaky dospěláckého hřiště a věříme, že se dětem bude  na této nové tréninkové ploše příjemně trénovat.

Po slavnostních projevech akcionářů hřiště a vedoucího akademie Petra Strýčka měl čest odpálit  první slavností odpal na této akademii nadějný dýšinský junior Lukáš Janda ( věk: 9 let, hcp: 14,9 ). A následně se strhl turnajový boj mezi dětskými účastníky, kterých se na start postavilo celkem 27. Děti byly rozděleny do tří kategorií: smíšená do 7 let, od 8 do 11 let s handicapem a od 8 do 11 let bez handicapu. Rozdíly byly minimální a všichni si brousili zuby na rekord hřiště. V kategorii s handicapem ve věku 8 – 11 let byly rozdíly nejmenší a vítězkou a držitelkou rekordu se stala Amálka Radová s 20 ranami (1 rána nad par hřiště), 2. místo obsadil Lukáš Janda (21 ran) a na 3. pozici se umístil Denis Beran (22 ran). V kategorii 8 – 11 let bez handicapu zvedla nad hlavu vítěznou trofej Anetka Štruncová (27 ran), na 2. místě se umístila Magda Fremrová (27 ran) a 3. místo obsadil Tadeáš Bíman (28 ran). V nejmladší kategorii do 7 let se radoval z vítězství Adam Schneider ( 27 ran), 2. pozici uhájil Petr Šrámek (30 ran) na a 3. místě se umístila Natálka Čepeláková (31 ran). Po dohrání se děti přesunuly do klubovny, kde na ně čekala pizza a jako odměna pro všechny dort k 1. turnaji na golfové akademii. Všichni vítězové si odnášeli trofeje a golfové ceny a pro všechny děti byl připraven účastnický list a sladkosti.

Fotografie z akce naleznete zde

ZAHAJOVACÍ TURNAJ K OTEVŘENÍ GOLFOVÉ AKADEMIE

Při příležitosti otevření golfové akademie u nás na Dýšině proběhne 8.9.2012 zahajovací turnaj.

Termín: sobota 8. září 2012

Čas startu: od 15:00 postupný

Odpaliště: červená (dívky) a žlutá (kluci)