2. KOLO - NA SKOK ZA VELKOU LOUŽI

V sobotu 11.6.2011 si účastníci exkluzivní týmové soutěže The One and Only pomyslně odskočili " za velkou louži".

Gastronomie se totiž nesla v duchu americké kuchyně - americké burgery na domečku a skvělý raut po hře, velmi příjemné počasí a opět skvělá nálada ve flightech..tak vypadalo druhé kolo The One and Only.

Jak se dařilo jednotlivcům a jak si stojí týmy po druhém kole?

• Vítěz soutěže stableford se stal pak Jiří Šlajs z týmu ČSOB, který uhrál krásných 43 bodů, a který si tak zlepšil svůj HCP z 20,5 na 17,8.
  • Na rány se nejlépe dařilo panu Honzovi Rybovi, který Dýšinu uhrál na pouhých 78 ran a připsal tak svému týmu INEL potřebné body
  • Soutěž Longest drive vyhrál pan Milan Gütter z týmu Los Bembelos
  • Nejblíže jamce na ostrovní jedenáctce se trefil pan Jan Pavlík, kapitán týmu Wood and Company

Druhému kolu vévodily dámy - reprezentující tým ELIOD, za nimi skončil tým INEL a na třetím místě skončil na sobotním turnaji tým Na Spilce/ Plzeňským Prazdroj.

Celkové pořadí týmů po druhém kole naleznete zde.

Vítězové si odnášeli krásné ceny od partnerů, kterými na druhém kole byly společnosti Opticz, Bacardi (vodka Grey Goose). Nechyběly ani věhlasné skleněné trofeje Rückl.

Všem vítězům blahopřejeme a srdečně všechny zveme na třetí kolo, které se tentokrát bude konat v Karlových Varech 23.7.2011. Vzhůru tedy " Za lázeňským golfem"!