2. kolo LET 2015

Druhé kolo přineslo opět navzdory gradujícím teplotám skvostný golf. Přestože k rekordním výsledkům, jaké padaly včera, měly dnes hráčky daleko, i tak bylo neustále na co se dívat. Z dopoledních flightů nejvíce potěšila českého diváka amatérka Kateřina Vlašínová, když si zajistila postup do finálového kola výsledkem -3 (celkově -2).

Skvěle dnes prošla hřištěm brzy ráno startující amatérka Kateřina Vlašínová. Hned na první jamce se jí podařilo zahrát eagle a v podobném duchu pokračovala i na dalších jamkách. Po první devítce svítilo u jejího jména celkové skóre -3, což by v tu chvíli stačilo na postup cutem. Ale Vlašínová se na druhé devítce vůbec nenudila. Nejprve poskočila na -4, když zahrála birdie na pětiparové jamce č. 14, pár vrásek jí nadělala ale následná tříparovka, kde první ranou netrefila green a z pod stromů jen těžko doháněla ztrátu. Celkové doublebogey ji vrátilo na výsledek -2. Mladá amatérka ale udržela nervy na uzdě a dohrála poslední tři jamky bezpečně v paru, její výsledek -2 by měl podle průběžných výsledků s největší pravděpodobností stačit na účast v nedělním finále.

Naše Eva Koželuhová do klubovny přinesla 78 (+7) ran a to i přesto, že zkazila pouhé dvě jamky, na kterých ale zahrála + 5. Ani Kláře Spilkové se nepodařilo projít cutem a i přesto, že zahrála 5 birdie. Golf je zkrátka hra jako každá jiná, jednou je člověk nahoře a jednou dole.

Becky Morgan, která turnaj zahájila vyrovnáním rekordu hřiště (-9), zahrála dnes solidní kolo se třemi birdie a jedním bogey, a s celkovým score -10 je stále na první příčce pořadí. Dělí ji společně s dánskou profesionálkou Nicole Broch Larsen, se kterou se celý den přetahovala o vedení. Dánka se na první místo vyhoupla po birdie na osmnáctce. 

S hratelnou ztrátou tří ran vedoucí dvojici následuje čtveřice Nanna Koerstz Madsen, Gwladys Nocera, Melissa Reid a Carlota Ciganda -7. Pohled na výsledkovou tabuli slibuje pořádné finálové drama. Startuje se od osm, ve tříčlenných flightech z jamky č. 1.

Fotogalerie ZDE.  

Kalendář událostí

«  Květen 2017  »

po út st čt so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kompletní seznam

Fotogalerie Prohlídka hřiště Live kamery

Newsletter

Chcete od nás dostávat nejnovější aktuality ze světa golfu? Zaregistrujte se k odběru newsletteru:

↑ nahoru