2. KOLO

Výsledky 2. kola

V neděli se za typicky aprílového počasí konalo 2. kolo oblíbené nedělní tour Dýšinská žabička, které se opět zúčastnilo neuvěřitelných 103 hráčů!

Na startu prvních flightů uvítalo hráče sluníčko a vypadalo to, že počasí i přes nepříznivou předpověď vydrží. Bohužel kol 14 hodin se ani Dýšině obrovský liják nevyhnul, a tak to chvilku vypadalo na přerušení či dokonce zrušení turnaje. Naštěstí se jednalo jen o přeháňku, a tak se v turnaji mohlo pokračovat.

Netradičně byla na jamce č. 4 vložená soutěž Nearest to pin, kterou vyhrál pan Vladimír Novák.

• 3. místo: Šimon Martinák (39)

Výherci si odnášeli krásné ceny od našich partnerů, kterými při druhém kole byly společnosti Brýle online a restaurant Na Spilce.

Vítětům patří velká gratulace!

Celkové výsledky po dvou odehraných kolech naleznete zde.

Fotografie z druhého kola naleznete zde.

Již tradiční losování na závěr dopadlo takto:

Jedinečné hrací karty od společnosti golf 108 vyhrály dámy Jitka Boháčová a Štěpánka Mottlová. Lahev Lambrusca si odnášela usměvavá Iveta Vacikarová a víkendový pobyt v hotelu Stein vč. fee na Františkovi Lázně si odnesl Karel Janeček.

Srdečně Vás zveme na 3. kolo Dýšinské žabičky, které se bude konat v neděli 3.6. 2012, opět na Dýšině!

• nečlen: 1.500 Kč

V ceně startovného je zahrnuto občerstvení na hřiště vč. vody a teplý oběd pro hře.