10. VÝROČÍ KLUBU

Bujaré oslavy 10. výročí Golf Parku Plzeň

 
Výroční turnaj

Oslavy 10. výročí dýšinského golf parku začaly výročním turnajem členů klubu. O turnaj byl obrovský zájem, účastnilo se ho 124 hráčů, kteří startovali postupným startem. Po tomto turnaji následoval ještě dětský turnaj s 18 hráči.

Celý den panovala báječná atmosféra, pro hráče byl připraven celodenní catering a také nezbytně nutná alkoholová pohotovost na hřišti. Pro všechny zúčastněné hráče byla připravena fotografická soutěž! Všichni měli za úkol ze svých těl a jiných předmětů vytvořit číslici 10! Všechny flighty prokázaly velikou kreativitu, když svá těla ohýbaly do krkolomných pozic! Tímto jim děkujeme za velice zodpovědné provedení tohoto náročného úkolu.

FOTOGALERIE Z PRŮBĚHU TURNAJE (1. část) K NAHLÉDNUTÍ ZDE.

FOTOGALERIE Z PRŮBĚHU TURNAJE (2. část) K NAHLÉDNUTÍ ZDE.

FOTOGALERIE Z PRŮBĚHU VEČERA (1. část) K NAHLÉDNUTÍ ZDE.

FOTOGALERIE Z PRŮBĚHU VEČERA (2. část) K NAHLÉDNUTÍ ZDE.

Na 11. jamce na hráče čekalo velice milé překvapení! Přivítala je tam Klára Spilková, která si s každým flightem nejen zahrála, ale také se se všemi vyfotila.

FOTOGRAFIE S KLÁROU SPILKOVOU NAJDETE ZDE.

Od 20:00 byl pro všechny pozvané připraven slavnostní raut. Přibližně o hodinu déle prezident klubu Jan Hlaváček zavzpomínal na celých 10 let od otevření resortu, poté následovaloslavnostní vyhlášení výsledků, které jsou následující:

Dětský turnaj:
 1. Andrea Apolínová
 2. Robin Kobza
 3. Dan Hlaváček
Výroční turnaj:

Kategorie 37 – 54

 1. Rudolf Ovčaří
 2. Jolana Valentová

Kategorie 18,1 – 36

 1. Kateřina Schmalzová
 2. Kateřina Mašková
 3. Petra Andělová

Kategorie 0 -18

 1. Petr Zelenka
 2. Daniela Čepeláková
 3. Roman Majer

Vítězové získali také lahev Bohemia Sektu z roku 2004! Absolutním vítězem se stal talentovaný Tomáš Zrubecký, který obhájil loňské vítězství, a jehož jméno bude připsáno na překrásný putovní Pohár primátora města Plzně!

              

Vloženým soutěžím kralovali:

 • longest drive na 3. jamce: Kateřina Schmalzová
 • longest drive na 18. jamce: Tomáš Zrubecký, Hana Kratochvílová
 • nearest to pin na 4. jamce: Martin Straka
 • nearest to pin na 11. jamce: Martin Roman

Proběhlo také losování o nádherné věcné ceny! Hodinářství a klenotnictví Dušák věnovalo 3 x krásné hodinky a rodina Dvořákova Voucher na pobyt v 5* hotelu ESPLANADE.

Na turnaj k 10. výročí dlouho nezapomene jeden z majitelů resortu Golf Park Plzeň – Dýšina, pan Petr Šikoš. Ten na jamce číslo 15 zahrál svůj první HOLE-IN-ONE!  Srdečně gratulujeme! Tento golfový sen – sen, téměř každého hráče, si nemohl lépe načasovat - než na 10. výročí klubu! Partnerem této jamky je společnost Altman.

Fotosoutěž

Ceny za nejlepší fotografie ze hřiště si odnesly následující kreativci:

NEJORIGINÁLNĚJŠÍ KREACE

 • Rudolf Jastraban, Alan Šťastný, Aleš Beran, Pavel Kodýtek
 • Přemysl Kobza, Marcela Kobzová, Anotnín Brašna, Milada Brašnová

DOKONALE K TÉMATU

 • Barbora Česáková, Vladimíra Česáková, Kateřina Schmalzová, Markéta Lišková
 • Karel Steiniger, Pavel Šindelář

NEJDELŠÍ PŘÍPRAVA

 • Ivan Hlaváček, Jaroslav Špaček, Václav Čepelák, Petr Strýček
 • Done Popovský, Zdeněk Kantořík, Václav Kuna, Josef Čech

NEJRYCHLEJŠÍ NÁPAD

 • Ivan Hašek, Jan Hlaváček, Václav Čepelák, Josef Stanislav
 • Iveta Vacikarová, Renata Lemonová, Hana Kratochvílová
          
Večerní párty

Po slavnostním vyhlašování následovala volná zábava, při které se tančilo a slavilo až do ranních hodin. O doprovodný program se postaralo nejen karaoke ale také „fotonaut“, kde se mohl každý vyfotit a odnést si tak památeční fotografii přímo z večírku. Překvapením večera se stal krásně nazdobený dort vymodelovaný do areálu Golf Parku Plzeň, nádherný ohňostroj a v neposlední řadě rozhodnutí o tom, že peníze vybrané za startovné budou darovány na charitativní účely.

FOTOGALERII Z VEČERNÍ PÁRTY NAJDETE ZDE.

Hlavními partnery celé akce byly společnosti Dušák a Bohemia Sekt, kterým patří naše velké poděkování za jejich krásné ceny!

Děkujeme také všem, kteří se celé akce zúčastnili, a věříme, že jste si oslavy, jak se patří, užili!

Vzhůru do druhé desetiletky!

REPORTÁŽ ZAK TV KE SHLÉDNUTÍ ZDE.


SLAVÍME 10. SLAVTE S NÁMI!

Letos slavíme 10. let od otevření dýšinského hřiště a založení klubu GOLF KLUB PLZEŇ - DÝŠINA.

Oslavy vyvrcholí na výročním turnaji 23.8. 2014, ale slavit s námi můžete již teď!

 • každý 10. den v měsíci se můžete těšit na pravidelné glossy LIBORA BOUČKA, který je s námi od založení klubu a jistě nám bude mít hodně co říct :)
 • každý 10. den v měsíci LOSUJEME VÍKENDOVÝ POBYT na Dýšině z fee hráčů
 • kdo zahraje při turnaji BIRIDE NA 10. JAMCE, vyhrává památeční lahev
 • a další dárky pro vás!

Víkendový pobyt obsahuje: 1 x noc ve dvoulůžkovém pokoji " v sýpce" vč. snídaně pro 2 osoby, 1 x greenfee na osobu (platné i o víkendu), lahev vína na pokoj

A proč se k nám vydat?

Naším golfovým klenotem je tříparová jedenáctá jamka - ostrovní green obklopený vodou Ejpovického jezera už několik let patří mezi ikony českého golfu, koneckonců jedenáctka několikrát ovládla i anketu Jamka roku podle hlasování čtenářů časopisu Golf Digest. Podobných výzev je ale u nás mnohem víc! 

Hřiště navrhl renomovaný německý architekt Christoph Städler, který využil krásnou a zvlněnou okolní krajinu a obtiskl do ní pohlednou osmnáctku. Poprvé se u nás hrálo v roce 2004 a mnozí golfisté ocenili netradiční uspořádání osmnácti jamek v řadě za sebou.

Na hřišti se však neustále pracuje pod dohledem kvalifikovaných odborníků, a tak si mnozí mohou povšimnout, že se hřiště původně lesní, postupně mění na parkové. Co bylo impulsem ke těmto změnám? Turnaje LET a pohled odborníku, kteří se podívali na hrište svým pohledem z venku. Jsme hrdi na to, že se k nám letos opět vrací turnaj PILSEN GOLF MASTERS 2014, právě ze série Ladies European Tour. 

A proč se k nám golfisté rádi vracejí?

Kromě skvěle připraveného golfového hřiště vč. oblíbené škvarkovky na domečku, známého Roma shopu u 6. jamky a již zmíněné ostrovní jedenáctky, je to také úžasné genius loci – klubovna totiž vznikla na místě původního venkovského statku a posezení na letní terase je opravdu příjemným zakončením Vašeho pobytu.

Přijeďte a přesvěčte se o těchto superlativech sami. Využít můžete jednu z našich zajímavých akcí HRAJTE CHYTŘE, PLAŤTE MÉNĚ.

Těšíme se na Vás!


 

 


Kalendář událostí

«  Květen 2017  »

po út st čt so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kompletní seznam

Fotogalerie Prohlídka hřiště Live kamery

Newsletter

Chcete od nás dostávat nejnovější aktuality ze světa golfu? Zaregistrujte se k odběru newsletteru:

↑ nahoru