1. KOLO

V úterý 29.5.2012 se na Dýšině sešlo 18 gentlemanů, aby si společně zahráli 1. kolo nové série otevřených turnajů SENIOR GENTLEMAN TOUR ryze pro „starší“ pány.

Startovalo se z 1. jamky ve 13.00 a pořadatelé rozhodli, že se půjde bez úpravy HCP. Tak získala hra spíše společenský a přátelským charakter.

Tempo hry bylo velmi svižné, a tak se ani dlouho nečekalo na vyhlášení výsledků.

Vyhlašování se ujal prezident klubu Jan Hlaváček, který si také přijel také zahrát. Vzhledem k tomu, že na turnaji byli pozváni příznivci golfu – nejen v seniorské věku, bylo nutné zmínit, že o ceny budou moci soutěžit pouze hráči nad 55 let. Stalo se tedy, že první místo bylo poustoupeno Čeňka Borna, který skončil dle výsledku za Janem Rybou, který však nesplňoval „seniorský“ věk.

Fotografie z akce

Celkové výsledky jsou ke shlédnutí na serveru ČGF.

Věříme, že se počet gentlemanů rozroste, a že se při dalších úterních turnajích budeme scházet ve stále větším počtu.

Srdečně tedy zveme na II. kolo, které se bude konat opět v úterý 26.6.2012!